– REKLAMA –
Strona główna Powiat Lubiński

Powiat Lubiński

Miedziak Policja sygnał policyjny radiowóz

Wraz z nowym rokiem szeregi dolnośląskiej Policji zasilili nowi funkcjonariusze. Wśród nich policjantka z...

11 stycznia 2019 roku o godzinie 10:30 w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odbyła się uroczystość ślubowania 82 nowych policjantów i policjantek przyjętych do służby. Szeregi dolnośląskiej Policji zasiliło w tym roku już 182 funkcjonariuszy. Wśród nowo przyjętych znalazła się funkcjonariuszka z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.

Zakończenie trzeciej edycji Akademii Senioralnej

Podczas uroczystej gali w świetlicy wiejskiej w Oborze seniorzy z naszej gminy otrzymali certyfikaty ukończenia ubiegłorocznej Akademii Senioralnej. Zajęcia dla seniorów 50+ realizowane były w okresie: wrzesień – listopad 2018 r. Zgodnie z zainteresowaniami odbiorcy mogli uczestniczyć w różnych warsztatach.

Pies odnaleziony w Osieku szuka właściciela lub nowego domu

W miejscowości Osiek na terenie gminy Lubin odnaleziono zagubionego lub porzuconego psa. Jest to młody samiec pokroju owczarka niemieckiego, długowłosy.
Miedziak Policja sygnał policyjny radiowóz

Bezpieczne ferie

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi policjanci ruchu drogowego w całym kraju podejmują działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa wyjeżdżającym. Dużą uwagę mundurowi zwracają na kontrolę autokarów i kierowców wiozących dzieci na zimowy wypoczynek.

Pokazali charakter i odrobili straty

Świadkami wielkiego powrotu siatkarzy Cuprum Lubin byli kibice zgromadzeni w hali w Bydgoszczy. Dolnośląski zespół przegrywał 0:2, ale pokazał charakter i zgarnął dwa punkty.

Koncert noworoczny zbliża się wielkimi krokami!

Impreza na którą mieszkańcy Gminy Lubin czekają cały rok. Już niebawem odbędzie się kolejny koncert noworoczny!

POPULARNE

HOT NEWS

X
X