– REKLAMA –
Strona główna Powiat Lubiński

Powiat Lubiński

Zagłębie Lubin zdemolowane w Opolu

To był prawdziwy pogrom. Szczypiorniści Zagłębia Lubin przegrali wyjazdowy mecz PGNiG Superligi Mężczyzn w Opolu aż 20:34. Jednym z głównych architektów zwycięstwa opolan był fantastycznie broniący bramkarz Adam Malcher.

Wielki Gminny Test Niepodległości

Muzyka, atmosfera, gra świateł i w końcu emocje, które sięgnęły zenitu – wszystko, jak w prawdziwym telewizyjnym teleturnieju. Gminny Test z okazji 100–lecia Niepodległej Polski – był nie tylko sprawdzianem wiedzy, ale także wyjątkowym przeżyciem zarówno dla uczestników, jak i publiczności.

Przebudowa drogi w Siedlcach

Rozpoczęła się realizacja zadania pod nazwą „Przebudowa drogi wewnętrznej wraz z przebudową zjazdu oraz budową oświetlenia drogowego w miejscowości Siedlce na działkach nr 378, 402 i 377/2”.

Zostań POLICJANTEM – spotkanie z uczniami w ramach „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości”

Policjanci z lubińskiej komendy cyklicznie przeprowadzają prelekcje z młodzieżą promując swój zawód. Tym razem spotkanie odbyło się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubinie w ramach „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2018”. Młodzież mogła dowiedzieć się przede wszystkim o etosie pracy w policyjnym mundurze i zasadach doboru do Policji.

Okazja czyni złodzieja – policjanci przypominają o kilku zasadach, aby nie stracić swojego mienia

Wielu kierowców i pasażerów wysiadając z pojazdów nie zastanawia się nad tym, że zostawiając w samochodzie cenne przedmioty mogą skusić złodzieja. Pozostawiona na widoku torebka, telefon, nawigacja, laptop, tablet, aparat fotograficzny, itp. rzeczy mogą stać się cennym łupem dla przestępcy. Aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji związanych z kradzieżą naszego mienia, zwracamy się z apelem do wszystkich mieszkańców powiatu lubińskiego o niepozostawianie cennych rzeczy w samochodach. Złodziej tylko czeka na okazję. Właściwe zabezpieczenia mienia uchroni nas przed przykrymi następstwami kradzieży.

Już 5 osób zidentyfikowanych

Policjanci z wrocławskiej komendy miejskiej, działając w sprawie naruszeń prawa podczas zgromadzeń na terenie Wrocławia w dniu 11 listopada 2018 roku, zidentyfikowali już 5 osób.

POPULARNE

HOT NEWS

X