Portal Miedziak.info.pl ma nowego właściciela

0
7115

Informujemy, że z dniem 20 sierpnia portal Miedziak.info.pl, będący częścią działającej od 2011 sieci Miedziak.info.pl, przechodzi pod kierownictwo nowego właściciela. Dotychczasowy właściciel i wydawca sieci Miedziak.info.pl – firma Studio Z2 z siedzibą w Głogowie dokonała sprzedaży ogółu praw własności do sieci Miedziak.info.pl, w skład której wchodzą lokalne portale informacyjne: Miedziak.info.pl, TutajGLOGOW.pl, TutajPOLKOWICE.pl, TutajLUBIN.pl i TutajLEGNICA.pl

Jako dotychczasowa redakcja codziennie dostarczaliśmy aktualnych wiadomości i informowaliśmy o wydarzeniach z regionu, docierając do tysięcy mieszkańców powiatów głogowskiego, polkowickiego, lubińskiego i legnickiego. 

Włożyliśmy dużo pracy i serca w rozwój lokalnego źródła informacji i udało nam się zyskać zaufanie Wasze – mieszkańców, pracowników lokalnych organizacji, firm i instytucji. Przyszedł jednak czas by powiedzieć „dziękujemy za uwagę” i by zmierzyć się z nowymi wyzwaniami.

O dalszej działalności portalu zdecydują nowi właściciele i nowa redakcja – grupa TVRegionalna.pl. Wierzymy, że uda im się zyskać większy zasięg i zapewnią nową jakość dla naszych czytelników, czego i nowej załodze i Wam drodzy czytelnicy z całego serca życzymy.

Dziękujemy, że byliście z nami!
Pozdrawiamy Was ciepło i do zobaczenia przy innych przedsięwzięciach!

W imieniu redakcji portalu Miedziak.info.pl
Łukasz Zygiel