Reklama

REKLAMA w portalu Miedziak.info.pl

 • Masz przeznaczone fundusze na promocję i chcesz je dobrze wydać?
 • Chcesz dotrzeć do klientów z Okręgu Miedziowego?
 • Reprezentujesz firmę, która ma ciekawe usługi i produkty?
 • A może działasz na rzecz instytucji lub organizacji i chcesz dotrzeć do swoich potencjalnych odbiorców i odbiorczyń: zaprosić na szkolenia, konferencję, pochwalić się osiągnięciami?
 • Planujesz kampanię wyborczą i szukasz bezpośredniego medium kontaktu z wyborcami?

Reklamuj się w portalu Miedziak.info.pl! Pomożemy Ci wypromować Twoje działania, usługi i produkty, nawet jeśli masz bardzo mały budżet! Jak możesz się zareklamować w Miedziak.info.pl?

Reklama w portalu Miedziak.info.pl to tania i skuteczna reklama na lokalnym rynku. Skorzystaj z możliwości zaprezentowania swoich produktów i usług w portalu Miedziak.info.pl.

U nas nikt cię nie zalepi i nie wyrzuci do śmietnika.

W ciągu lat działalności portal Miedziak.info.pl zdobył wysoką poczytność wśród Internautów:

Miedziak.info.pl to najbogatszy w treści portal informacyjny w okręgu miedziowym. Idealny kanał promocji dla Twoich działań, gdzie w prosty sposób można dotrzeć do swoich potencjalnych klientów i budować sukces na lokalnym rynku. Bez względu na to, co chcesz zareklamować, Miedziak.info.pl dociera bezpośrednio do twoich odbiorców w regionie:

Mamy ponad 24 000 stałych czytelników z Okręgu Miedziowego!

Proponujemy kilka rozwiązań reklamowych:

Reklama banerowa

Kampanie reklamowe oparte na atrakcyjnych, graficznych formatach banerowych, dostosowana do emisji na urządzeniach mobilnych

Artykuł sponsorowany

Artykuł reklamowy, tworzony przy wsparciu dziennikarzy portalu. Forma reklamy cechująca się dużą skutecznością. Dzięki temu, że artykuł sponsorowany ma charakter informacyjny i jest wyświetlany wśród innych artykułów, odbiorcy podchodzą do niego zupełnie inaczej niż w przypadku standardowych reklam.

 • 190 zł – artykuł dostarczony przez klienta
 • 290 zł – artykuł opracowany przez portal wg wskazówek klienta
  ceny za każdy tydzień wyświetlania tzw. leada do artykułu sponsorowanego w paczkowaniu na stronie głównej i w boksie “Polecamy” we wszystkich serwisach tematycznych (artykuł jest dostępny w archiwum nawet po zakończeniu emisji na stronie głównej).

Natywny artykuł marketingowy – marketing treści

Zawiera treści interesujące odbiorców, tonem wypowiedzi artykuł przypomina artykuł pisany przez niezależnego dziennikarza

Sposób rozliczeń

System ryczałtowy (za okres wyświetlania reklamy): klienci z góry dokładnie wiedzą jaki będzie koszt reklamy w danym okresie, płacąc nie za ilość wyświetleń, lecz okres czasu przez jaki reklama jest wyświetlana. Płatność dokonywana jest z góry – przed emisją, poprzez przelew na rachunek bankowy.

W przypadku wykupienia reklamy długoterminowej – korzystne rabaty.

Dodatkowe usługi

 • 0 zł – wykonanie prostego baneru tradycyjnego z elementów dostarczonych – bez skomplikowanych elementów graficznych (jpg, gif, png) *
 • od 50 do 200 zł – wykonanie baneru z bardziej wymagającymi elementami graficznymi (formaty .jpg, .gif, .png, .swf) *
 • * nie dotyczy 30-dniowego okresu promocyjnego / termin realizacji wykonania reklam: do 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia na reklamę oraz po uiszczenia opłaty.

Ważne

 • Wszystkie ceny za emisję reklam są cenami brutto.
 • Wystawiamy rachunki.
 • Przy stałej współpracy i zamówieniach na dłuższe okresy – ceny są o wile niższe.
 • Istnieje możliwość współpracy barterowej – reklamujesz się u nas, a my reklamujemy się u Ciebie.
 • Banery reklamowe mogą zostać przygotowane w formatach .jpg, .png, .gif lub .swf (flash).
 • Emisja – reklamy wyświetlane są w systemie rotacyjnym. Wartość 1/3 określa minimalną i maksymalną liczbę banerów, które mogą pojawić się w danym boksie reklamowym. Ilość wyświetleń banerów jest proporcjonalna dla każdej z reklam.
 • WYŁĄCZNOŚĆ – ta forma reklamy zapewnia ciągłe prezentowanie reklamy w danym boksie reklamowym – przy każdym wyświetleniu dowolnej strony. Jest w zasadzie wykupieniem danej przestrzeni na wyłączność.
 • Extra Top Banner jest najbardziej ekskluzywną formą reklamy w naszym portalu na chwilę obecną (podane ceny obowiązują do odwołania – w okresie późniejszym ta przestrzeń reklamowa wyceniana będzie indywidualnie).
 • Na życzenie klienta istnieje możliwość zmiany niektórych parametrów wielkości reklam. Wyróżniliśmy szereg miejsc reklamowych na stronach portalu Miedziak.info.pl (patrz mapa reklam powyżej). Zostały one tak dobrane – zarówno w układzie jak i ilości rotacji – by zapewniały skuteczność odbioru. Nasza oferta reklamowa zakłada emisję banerów w rozliczeniu miesięcznym, kwartalnym, półrocznym lub rocznym. W trakcie trwania okresu abonamentowego klient może zażyczyć sobie podania statystyk wyświetleń reklamy i innych statystyk reklamy. Szczegółowy raport dla reklamy klient otrzymuje po zakończeniu okresu abonamentowego.