mso-ascii-theme-font:minor-latin;
mso-hansi-font-family:Calibri;
mso-hansi-theme-font:minor-latin;
mso-fareast-language:EN-US;}

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Górnik Złotoryja przyjechał do Głogowa z dorobkiem zaledwie czterech punktów. Drużyna ta, od początku sezonu, wszystkie spotkania rozgrywa w delegacjach. Dziś był to ich dziewiąty mecz na stadionie rywala. Do tej pory wygrali zaledwie raz, a w starciu z Chrobrym II Głogów więcej szans dawano pomarańczowo-czarnym.

Strzelanie rozpoczął w 19. minucie Dawid Świdwa. Do przerwy więcej bramek już nie padło i pomarańczowo-czarni schodzili do szatni ze skromną zaliczką. Trafić po raz drugi udało się po godzinie gry. Dokładnie w 61. minucie sposób na bramkarza Górników znalazł Dominik Nawrot.

Głogowianie decydujący cios zadali w samej końcówce. W 90. minucie na listę strzelców wpisał się Michał Bednarski. Pomarańczowo-czarni wygrali czwarty domowy mecz w Sport Track IV Lidze i awansowali na szóste miejsce w tabeli.

W następnej kolejce Chrobry II Głogów pojedzie do Ścinawy. Tydzień później pomarańczowo-czarni powrócą na swoje boisko meczem z zamykającą tabelę Olimpią Kamienna Góra.

CHROBRY II GŁOGÓW – GÓRNIK ZŁOTORYJA 3:0 (1:0)