Pogrom na boisku w Szklarach Górnych

0
1124
SONY DSC

W 24. kolejce B-klasy grupy 2 było wiele emocji i jeszcze więcej goli. Unia Szklary Górne podejmowała Nową Wieś Lubińską. Nasi pokazali pazur strzelając 11 goli przeciwnikowi.

Gospodarze już od początku meczu pokazali, że są na swoim boisku i nie dali dotknąć piłki  rywalom. Już w 8. minucie utrzymanie piłki opłaciło się, ponieważ Ariel Famulski wykorzystał dogodną okazje i strzelił gola na 1:0. Podążając za ciosem Kamil Kogus wyprowadził na dwubramkowe prowadzenie Unię Szklary Górne w 11.minucie. Patrząc na grę Szklar Górnych kwestią czasu były następne gole. W 20.,36.,39 i w 41. minucie na listę strzelców wpisało się czterech zawodników: Alwin Famulski , Kamil Kogus – strzelając drugą bramkę, Marcin Makuch, Ariel Famulski- również strzelec  drugiego gola.

W przerwie meczu odbył się konkurs rzutów karnych w, którym zwyciężył Mirosław Krawczyk ze Szklar Górnych. Nagroda-piłka  została ufundowana przez  wójta Gminy Lubin.

Druga połowa rozpoczęła sie w zawrotnie szybkim tempie, już w 46. minucie gola na 7:0 strzelił Tomasz Łojek. Gola honorowego  goście strzelili dopiero w 51. minucie z rzutu karnego, po błędzie obrony gospodarzy. Nasza Unia miała chęci na więcej i już w 56. minucie Alwin Famulski pokusił się o drugiego gola, chwilę później, bo już w 65. minucie kolejny piłkarz Unii ustrzelił dublet goli. Pod koniec meczu wszystko wskazywało, że wynik zostanie niezmienny, jednak w 85. i 86. minucie Tomasz Krawczyk strzelił dwa ostatnie gole w tym spotkaniu. Unia Szklary Górne pokonała przeciwnika 11:1.

NVP naszego zespołu został  Kamil Kogus, nagrodę ufundowaną przez wójta Gminy Lubin wręczył Radny Gminy Lubin Tomasz Fuczek.