Euromaster przegrał w Zduńskiej Woli

0
1376

W sobotę (30.11.2013), piłkarze halowi Euromaster Głogów ulegli aktualnemu liderowi esktraklasy futsalu – Gatta Zduńska Wola 0-3. To jak dotąd najwyższa porażka podopiecznych trenera Tomasza Trznadla w lidze. Rywal po tym zwycięstwie znalazł się na przedzie stawki, a wśród osób związanych z futsalem od lat stawiany jest w roli głównego faworyta w lidze. Głogowianie, z dorobkiem 12 punktów plasują się na 6 pozycji w ekstraklasie.  Przed nami jednak ciężkie pojedynki. Już za tydzień zmierzymy się z trzecią – Pogonią Szczecin, a za dwa tygodnie z wiceliderem – Rekord-em Bielsko Biała.

Już od pierwszy minut inicjatywę przejęła stawiana w roli głównego faworyta ligi – Gatta Zduńska Wola, która już w 4 minucie objęła prowadzenie. W szybko strzelonej bramce, sympatycy ze Zduńskiej Woli spodziewali się jednostronnego pojedynku. Nic z tego. Głogowianie wielokrotnie pokazali charakter, a w bramce po raz kolejny dobrze spisywał się Michał Długosz. Na kolejną bramkę w tym meczu musieliśmy czekać ponad 20 minut.

Po zmianie stron gra się zaostrzyła. Pierwsze minuty należały do głogowian, którzy niestety nie znaleźli sposobu na dobrze spisującego się bramkarza gospodarzy. Pięć minut później, za sprawą Marcina Olejniczaka, gospodarze prowadzili już 2-0. Trzecią, ostatnią bramkę zdobył zawodnik meczu – Igor Sobalczyk.

Głogowianie po niezłym w swoim wykonaniu spotkaniu ulegli piłkarzom Gatta Zduńska Wola 0-3. Już za tydzień, zmierzą się w Szczecinie z tamtejszą Pogonią, a za dwa tygodnie czeka nas starcie z wiceliderem  – Rekord Bielsko Biała.

Gatta Zduńska Wola – Euormaster Chrobry Głogów 3:0 (1:0)