– REKLAMA –
Strona główna Powiat Legnicki

Powiat Legnicki

Na dawnym targowisku w centrum miasta powstanie piękna kamienica

Rozpoczęła się budowa kamienicy przy ul. Najświętszej Marii Panny. Przez wiele lat w tym miejscu było słynne targowisko zwane Manhattanem. Zostało ono zlikwidowane przed sześciu laty.
Miedziak Policja sygnał policyjny radiowóz

Legniccy policjanci apelują! Nie daj się nabrać oszustom!

Osoby starsze cały czas są na celowniku oszustów, którzy bez skrupułów wykorzystują ich bezradność, podeszły wiek i łatwowierność. Najpopularniejsze metody to: na wnuczka, pracownika administracji lub na policjanta. Apelujemy do ludzi młodych, żeby informowali swoich rodziców, dziadków, sąsiadów o tym, że są osoby, które mogą chcieć wykorzystać ich życzliwość i zabrać im wszystkie oszczędności.

Jakie skarby znaleziono podczas budowy S 3? Obejrzysz je w Muzeum Miedzi

Muzeum Miedzi zaprasza w piątek (8 marca, godz. 17.00) na otwarcie wystawy Drogą S3 w przeszłość. Odkrycia archeologiczne z lat 2015-2017.

Samorządowcy ze Związku Miast Polskich chcą podwyżek dla nauczycieli

Związek Miast Polskich uważa za słuszne oczekiwania nauczycieli dotyczące wzrostu ich wynagrodzeń. Popierając postulaty związków zawodowych dotyczące podwyżek dla nauczycieli, apeluje o wspólną walkę o odpowiedni poziom finansowania oświaty z budżetu państwa.

Na PWSZ prawie jak w klinice. Uczelnia ma Centrum Symulacji Medycznej

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona oficjalnie otwarto dziś (20 lutego) Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej do kształcenia studentów pielęgniarstwa. Przypomina prawdziwy szpital.
Miedziak Policja sygnał policyjny radiowóz

Kilkukrotnie posłużył się skradzioną kartą bankomatową – został zatrzymany przez legnickich policjantów

Legniccy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu, zatrzymali 28- letniego mieszkańca Legnicy, który dokonał kradzieży portfela w jednym z legnickich lokalów i kilkukrotnie posłużył się znajdującą się tam kartą bankomatową. Za kradzież cudzego mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za kradzież włamaniem – do 10 lat.

POPULARNE

HOT NEWS

X
X