– REKLAMA –
Strona główna Powiat Legnicki

Powiat Legnicki

Majówka w Legnicy – czyli co, kiedy i gdzie?

W tym roku majówka w Legnicy potrwa aż 5 dni. Bogaty program bezpłatnych wydarzeń jest adresowany zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Imprezy będą się odbywać od 1 do 5 maja w parku Miejskim i na Rynku. W razie niepogody będą one przeniesione do Akademii Rycerskiej.

Warsztaty z budowania hotelików dla owadów

Nie masz pomysłu, gdzie zabrać dzieci na weekend? Zastanawiasz się, co zrobić aby czas wolny spędziły kreatywnie - a najlepiej wśród uroczej wiosennej przyrody?...

Koncert zespołu Kminek w Akademii Rycerskiej

W sobotę 17 marca, o godz. 20:00, w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej czeka nas wspaniałe wydarzenie muzyczne. Ze specjalnym koncertem wystąpi pochodzący z Legnicy zespół Kminek, który zdobywa coraz większą popularność. 

Kolejny przetarg na przebudowę al. Piłsudskiego? Dlaczego?

Zarząd Dróg Miejskich unieważnił przetarg na przebudowę al. Piłsudskiego  od kładki dla pieszych w okolicy skrzyżowania z ul. Galileusza i Marsa do skrzyżowania z ul. Koskowicką i Wielkiej Niedźwiedzicy. Niebawem zostanie ogłoszony kolejny przetarg. Co jest powodem takiej decyzji?

Opieka weterynaryjna w Legnicy. Z kim miasto ma podpisaną umowę?

Urząd Miasta zawarł umowy z lekarzami weterynarii na świadczenia - w ramach „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Legnica w 2018 r”. Z jakimi placówkami współpracuje miasto?

Znamy nazwiska laureatów konkursu pt. „Stop uzależnieniom”

Poznaliśmy nazwiska zwycięzców konkursu organizowanego przez legnicką Straż Miejską. Laureatami konkursu zostali  Olaf Oborski i Jakub Tamioła ze Szkoły Podstawowej nr 19. 

POPULARNE

HOT NEWS

X