– REKLAMA –
Strona główna Powiat Legnicki

Powiat Legnicki

Koncert zespołu Kminek w Akademii Rycerskiej

W sobotę 17 marca, o godz. 20:00, w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej czeka nas wspaniałe wydarzenie muzyczne. Ze specjalnym koncertem wystąpi pochodzący z Legnicy zespół Kminek, który zdobywa coraz większą popularność. 

Kolejny przetarg na przebudowę al. Piłsudskiego? Dlaczego?

Zarząd Dróg Miejskich unieważnił przetarg na przebudowę al. Piłsudskiego  od kładki dla pieszych w okolicy skrzyżowania z ul. Galileusza i Marsa do skrzyżowania z ul. Koskowicką i Wielkiej Niedźwiedzicy. Niebawem zostanie ogłoszony kolejny przetarg. Co jest powodem takiej decyzji?

Opieka weterynaryjna w Legnicy. Z kim miasto ma podpisaną umowę?

Urząd Miasta zawarł umowy z lekarzami weterynarii na świadczenia - w ramach „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Legnica w 2018 r”. Z jakimi placówkami współpracuje miasto?

Znamy nazwiska laureatów konkursu pt. „Stop uzależnieniom”

Poznaliśmy nazwiska zwycięzców konkursu organizowanego przez legnicką Straż Miejską. Laureatami konkursu zostali  Olaf Oborski i Jakub Tamioła ze Szkoły Podstawowej nr 19. 

W Legnicy będzie więcej miejsc w żłobkach

Bardzo dobra wiadomość dla rodziców dzieci do 3 lat. W Legnicy ruszył program Maluch plus, w ramach którego miasto otrzymało 912 tys. zł na utworzenie nowych miejsc w żłobkach.

Służby apelują o dostrzeganie bezdomnych

Funkcjonariusze policji i straży miejskiej apelują o to, by nie przechodzić obojętnie obok osób bezdomnych, nietrzeźwych i leżących, ponieważ mróz może być dla nich śmiertelny. Czasem tylko jeden telefon może uratować człowiekowi życie. 

POPULARNE

HOT NEWS

X