Głogowscy policjanci wysoko

0
1174

Głogowscy policjanci w składzie: sierżant sztabowy Monika Tuczyńska i młodszy aspirant Marcin Kędzierski zdobyli tytuły mistrzowskie dolnośląskiej policji w biegu na dystansie 1500 metrów. Mistrzostwa rozegrano po raz 12 w trakcie XXVII Międzynarodowego Biegu Ulicznego w Oleśnicy. Trzecie miejsce zdobył również głogowski policjant młodszy aspirant Sebastian Szyrner.

Wyjątkowo udany był weekend dla głogowskich biegaczy w policyjnych mundurach. Monika Tuczyńska i Marcin Kędzierski zdobyli tytuły mistrzowskie. Sebastian Szyrner uplasował się na trzecim miejscu. Zawodnicy biegli na dystansie 1500 metrów w biegu ulicznym. Już po raz dwunasty Bieg o Mistrzostwo Policjantów Dolnego Śląska rozgrywany jest w ramach biegowego memoriału w Oleśnicy. Na co dzień wszyscy są policjantami związanymi z Głogowem. –Młodszy aspirant Marcin Kędzierski pracuje w Wydziale Konwojowym KWP Wrocław Ogniwo w Głogowie. Sierżant Sztabowy Monika Tuczyńska jest policjantką Wydziału Dochodzeniowo Śledczego KPP w Głogowie a młodszy aspirant Sebastian Szyrner jest przewodnikiem psa służbowego w Wydziale Prewencji głogowskiej komendy, informuje Bogdan Kaleta. Wszystkie te osoby łączy jedno- pasja do biegania. Nie są to pierwsze sukcesy biegowe tych osób. Monika Tuczyńska i Marcin Kędzierski powtórzyli swój sukces z ubiegłego roku, kiedy to również zdobyli pierwsze miejsca w Mistrzostwach Policyjnych Dolnego Śląska. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!