Remis Chrobrego w trzecim sparingu

0
675

Chrobry prowadził grę i cierpliwie budował akcje od tyłu. Sam Mikołaj Lebedyński aż trzykrotnie stawał przed szansą – dwa razy dobrze interweniował bramkarz z Hiszpanii, raz nieznacznie pomylił się napastnik głogowian. Mimo tych kilku wypracowanych sytuacji, bramki nie udało się zdobyć. Broniący w Chrobrym Adam Makuchowski nie miał wiele pracy. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 0:0.

Na drugą część Chrobry wyszedł z czwórką wychowanków (Filipowicz, Diduszko, Kulchawy i Piła, wcześniej na boisku był Antochów). Już w 50 minucie prowadzenie dał Chrobremu Mikołaj Lebedyński, któremu dograł Dominik Piła. Maciej Diduszko chwilę wcześniej wywalczył piłkę. Prowadzenia nie udało się utrzymać do końca – rywale wyrównali w 79 minucie.

CHROBRY: Makuchowski (60 Abramowicz) – Stolc, Michalec (60 Ilków-Gołąb), Góra
(46 Filipowicz), Ratajczak, Drewniak (60 Pawlik), Antochów (46 Kulchawy), Mandrysz, testowany 1 (46 Diduszko), Lebedyński (60 Kowalczyk), testowany 2 (46 Piła).

Trener Ivan Djurdjević w dalszym ciągu przyglądał się dwóm zawodnikom. Niebawem powinniśmy poznać dalsze losy tych testów.

W środę 10 lipca pomarańczowo-czarni rozegrają swój czwarty sparing i zarazem jedyny w Głogowie. O godz. 17:00 zmierzą się z trzecioligowym Mieszko Gniezno.

Źródło: Chrobry Głogów/DGL NEWS