IV liga: Rezerwy Chrobrego Głogów przegrały z Karkonoszami

0
1160

Słabszy mecz mają za sobą występujące w IV lidze dolnośląskiej rezerwy Chrobrego Głogów. W niedzielę pomarańczowo-czarni przegrali na drugiej płycie głogowskiego stadionu z Karkonoszami Jelenia Góra 0:1. Jedyna bramka meczu padła w pierwszym kwadransie rywalizacji. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i po komplet punktów sięgnęli goście.

Głogowianie przystąpili do niedzielnego meczu mając za sobą trzy kolejne spotkania bez porażki. Rezerwy Chrobrego Głogów wygrały w Szczedrzykowicach oraz u siebie z Nysą Zgorzelec, a także zremisowały z Lotnikiem Jeżów Sudecki. Spotkaniem z Karkonoszami Jelenia Góra nie udało się jednak przedłużyć dobrej passy. Pomarańczowo-czarni rozegrali słabsze zawody, co miało przełożenie na wynik końcowy.

Jedyna bramka w meczu padła w 14. minucie, kiedy futbolówkę do bramki głogowian skierował Paweł Pytel. W drugiej połowie spotkania pomarańczowo-czarni przejęli inicjatywę, ale nie miało to przełożenia na zmianę rezultatu. Chrobry II Głogów częściej utrzymywał się przy piłce, jednak nie stwarzał bramkowych okazji. Mecz ostatecznie zakończył się skromnym zwycięstwem jeleniogórzan.

W najbliższy weekend czwartoligowy zespół z Głogowa zagra na wyjeździe w Bogatyni, natomiast w ostatni weekend października czeka go wyjazd do Strzegomia. Po dziesięciu meczach pomarańczowo-czarni zajmują dziesiąte miejsce z dorobkiem trzynastu punktów.

CHROBRY II GŁOGÓW – KARKONOSZE JELENIA GÓRA 0:1 (0:1)

0:1 Pytel  14

CHROBRY II: Szymański – Szubertowski (46. Ryś), Michalec (46. Bieleń), Magdziak, Rybak, Obiała, Dobrakowski, Rozwandowicz (60. Suchora), Serweta, Bednarski (60. Janicki), Kowalczyk (60. Prychod).

KARKONOSZE: Bursacki – Kuźniewski, Wawrzyniak, Cichoń (68 .Kowalski), Siatrak, Denis, Pytel, Lekszycki, Piechuta, Gogolashvili (87. Kozołubski), Firlej.

ŻÓŁTE KARTKI: Kowalczyk, Janicki – Denis, Piechuta.