Głogowska Pizzeria Square w rankingu najlepszych w Polsce

0
1504
2014-11-17 plakat: pizzeriaportal

Głogowska Pizzeria Square znalazła się w rankingu 100 najlepszych restauracji oferujących zamawianie posiłków przez Internet. Ranking obejmował trzy kryteria: jakość jedzenia, popularność lokalu oraz liczba realizowanych zamówień, na podstawie których ustalono najlepszą setkę w kraju. Głogowska Pizzeria Square w rankingu zajęła 65 miejsce.

PizzaPortal.pl to największy w Polsce serwis, za pośrednictwem którego w prosty sposób można zamawiać jedzenie przez Internet, który obecnie zrzesza ponad dwa tysiące restauracji z całej Polski. Użytkownicy zamawiają jedzenie on-line, a później danemu lokalowi, z którego oferty skorzystali mogą wystawić pozytywną lub negatywną opinię. Domena może wskazywać, że portal zajmuje się tylko jedną z najpopularniejszych włoskich potraw, ale w jego ofercie można znaleźć przysmaki z kuchni całego świata.

Twórcy portalu postanowili ułożyć ranking 100 najlepszych restauracji w Polsce reklamujących się na PizzaPortal.pl. Celem akcji ”Top Takeaway – Najlepsze Restauracje” było wyróżnienie restauracji, które słyną z doskonałego jedzenia oraz szybkiej dostawy.

Klasyfikując restauracje, specjaliści z PizzaPortal.pl kierowali się głównie opiniami swoich użytkowników, na podstawie których udało im się wyróżnić trzy kryteria: jakość jedzenia, która wynikała z ocen użytkowników serwisu, popularność danej restauracji – mierzona według współczynnika powracających klientów oraz liczba zrealizowanych zamówień.

Pośród 100 najlepszych restauracji z całej Polski na 65. miejscu w rankingu znalazła się głogowska Pizzeria Square, która ma w swojej ofercie ponad 30 rodzajów pizz. Na szczycie zestawienia znalazł się warszawski lokal oferujący specjały kuchni japońskiej Oto!Sushi. Pozostałe dwa miejsca na podium zajęły kolejno Pizza Sfera z Torunia i Skarbiec Smaków z Poznania.

Pizzeria Square mieści się na Os. Kopernika przy ul. Saturna (Pawilon nr 56). Niewielki lokal z ogromnym potencjałem to miejsce, do którego warto się udać i sprawdzić co kryje się w jego wnętrzu. W ofercie pizzerii oprócz tej tytułowej znaleźć można również makarony, gnocchi, shoarmę, dania zapiekane oraz sałatki.

Wyróżnienie głogowskiej restauracji jest wartościowe nie tylko ze względu na sam tytuł, ale również ze względu na fakt, że zamawianie jedzenia online staje się w Polsce coraz bardziej popularne. Obecnie wartość tego rynku wynosi 147 mln złotych, a kwota ta wciąż rośnie.