Euromaster przegrał w Gdańsku

0
1293

Piłkarze halowi Euromaster Głogów po raz kolejny wrócili do Głogowa bez punktów. Tym razem przegraliśmy w Gdański 2-3. Samo spotkanie toczyło się pod dyktando podopiecznych trenera Tomasza Trznadla. Niestety, indywidualne błędy i nieskuteczność zadecydowała o końcowym wyniku tego spotkania.

Nieskuteczność i indywidualne błędy.

Pierwsze minuty spotkania ułożyły się po naszej myśli. Już w 4 minucie, po rozegranym rzucie z autu piłkę do bramki skierował Dawid Biały. Niestety 3 minuty później po indywidualnym błędzie Mateusza Niedźwiedzia wynik spotkania wyrównał Kriezel. Od tego momentu zdawało się, że głogowianie podłamani stratą głupiej bramki przestaną grać z tak dużym impetem.  A jednak, w sukur swoim podopiecznym przyszedł grający trener – Tomasz Trznadel, który w 9 minucie efektownym strzałem z przysłowiowego woleja pokonał bramkarza rywali. Piękna to była bramkę. I tym razem piłkarze Euromaster-a długo z prowadzenia się nie cieszyli. Pięć minut później, na 2-2 bramkę strzelił niepilnowany przez nikogo Ziarko. Pomimo wielu sytuacji pod obiema bramkami do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po przerwie to głogowianie stwarzali więcej sytuacji pod bramką rywali. Niestety od początku sezonu skuteczność to nasza słaba strona. Niewykorzystane sytuacje zemściły się w 35 minucie. Zwycięską bramkę dla gdańszczan ustrzelił Ziarko, któremu piłka pod bramką głogowian spadła wprost pod nogi.

Potrzebna męska rozmowa.

Po pięciu spotkaniach Euromaster Chrobry Głogów z dorobkiem 3 punktów zajmuje przed ostatnią pozycję w ligowej tabeli. W ten sposób wciąż pozostaje bez zwycięstwa w ekstraklasie. Gramy dobrze, stwarzamy sytuację, ale czegoś wciąż brakuje – Mecz bardzo otwarty, bardzo dużo sytuacji podbramkowych. Zabrakło nam skuteczności, bo sytuacji mieliśmy dużo. Kolejna porażka przez nasze indywidualne błędy. Musimy usiąść w szatni i po męsku porozmawiać.

– Mieliśmy sytuacje, mogliśmy zremisować, a nawet wygrać. Myślę, że przyczyną porażki jest tylko i wyłącznie nasza postawa. Na gorąco ciężko powiedzieć co się stało, będziemy analizować i mam nadzieję, że w końcu się pozbieramy i ruszymy do przoduTomasz Urbaniak, zawodnik Euromaster Głogów.