Euromaster poległ w Katowicach

0
1158

W niedzielę (16 lutego), Euromaster Chrobry Głogów, w ramach 15 kolejki ekstraklasy futsalu poległ w Katowicach 4-3. Głogowianie źle rozpoczęli to spotkania. Późniejsza gonitwa i odrabianie strat przyniosło zaledwie efekt zniwelowanej porażki.

O pierwszej części tego spotkania głogowianie z całą pewnością będę chcieli jak najszybciej zapomnieć. Dwa proste, indywidualne błędy zaważyły o tym, że po 18 minucie na tablicy świetlnej widniał wynik 2-0 dla gospodarzy. Tak też skończyła się pierwsza część tego pojedynku. W przerwie padły ostre słowa, które najwyraźniej poskutkowały. Od początku drugiej części grę na parkiecie zdominowali podopieczni trenera Tomasza Trznadla. Po kilku minutach głogowianie doprowadzili do remisu i wydawało się, że teraz strzelać będą tylko goście. Nic bardziej mylnego.  Dosłownie, do ostatniej minuty trwała walka cios za cios. Decydująca bramka padła w 40 minucie. Bohaterem katowiczan okazał się Kamil Kmiecik. Głogowianie mieli jeszcze szansę. Niestety, po strzale Łukasza Pieczyńskiego piłka trafiła w poprzeczkę. Katowiczanie pokonali Euromaster Chrobry Głogów 4-3.

– Graliśmy katastrofalnie  w pierwszej połowie. Proste błędy nie pozwalają nam grać o coś więcej. Mieliśmy zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, która niestety nie przełożyła się na końcowy rezultat. Ostrzegałem mój zespół przed tym, że Katowice będą mocne w stałych fragmentach gry. Niestety, właśnie z tych akcji straciliśmy 3 bramki. Jestem bardzo niezadowolony. Czeka nas męska rozmowa – komentował Tomasz Trznadel, trener Euromaster Chrobry Głogów.

AZS UŚ KATOWICE – EUROMASTER CHROBRY GŁOGÓW 4:3 (2:0)
4:3 Kmiecik 40

AZS: Rozmus, Bednarczyk – Krzywka, Kmiecik, Kuś, Tosik, Sojka, Gładczak, Morgała, Barański, Jasiński

EUROMASTER: Długosz, Wójtowicz – Plewko, Pietruszko, Łeszyk, Urbaniak, Niedźwiedź, Szala, Pieczyński Ł., Pieczyński D., Kaczmar, Koryciński, Biały

ŻÓŁTE KARTKI: Kmiecik, Sojka – Łeszyk.

CZERWONE KARTKI: Jasiński 40 (AZS).

KOLEJKA 15

Gatta Zduńska Wola Clearex Chorzów 9:2 (4:0)
AZS UŚ Katowice Euromaster Chrobry Głogów  4:3 (2:0)
Jasna Gliwice Rekord Bielsko-Biała 3:4 (2:1)
GKS Tychy Remedium Pyskowice  2:4 (0:1)
AZS UG Gdańsk Red Devils Chojnice 3:5 (0:3)

Poprzedni artykuł67 tysięcy z balu Ewy Drozd dla Adrianka
Następny artykułHipotezy i wnioski gimnazjalistów z Kotli
Mówią, że lokalny patriotyzm w dzisiejszych czasach do niczego nie prowadzi, a ja nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu. Już od najmłodszych lat reprezentowałem barwy głogowskich klubów sportowych, wpychając nos wszędzie gdzie tylko się mieścił. Ciekawość pozwoliła mi być wszędzie tam gdzie coś się działo, a ludzie wokół mnie zawsze mieli świeże informacje. Jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, ale to nie szkoła nauczyła mnie wiary i siły by zacząć zmieniać świat od siebie. Sport, edukacja i muzyka są w moim życiu postaciami pierwszoplanowymi, cała reszta to tło, którego poszczególne elementy, od czasu do czasu się uwypuklają. :)