Chrobry szykuje się do najważniejszej rundy w historii klubu!

0
1172
rzut-wolny-mecz-chrobry

W naszym mieście coraz mocniej odczuwa się atmosferę zbliżającej się wielkimi krokami, niezwykle ważnej rundy rewanżowej II ligi zachodniej. Liderujący w niej Chrobry Głogów, od początku stycznia ciężko pracuje nad tym, aby na jej koniec wszyscy mieszkańcy naszego miasta, wspólnie fetowali awans do I ligi. Niezwykle ciekawy jest fakt, że w oficjalnych wypowiedziach głównych bohaterów nie ma mowy o możliwej promocji. My natomiast znamy przyczynę. 

Im ciszej jedziesz, tym dalej zajedziesz” – mówił przed sezonem trener Ireneusz Mamrot. Powiedzenie sprawdza się w stu procentach. Choć eksperci stawiali nasz zespół w roli głównego faworyta do mistrzostwa, to w Głogowie nic się na ten temat nie mówiło. Zdaje się, że taktyka wciąż jest kontynuowana.

– Skupiamy się na każdym kolejnym spotkaniem. Nie wychodzimy daleko w przód. Cieszymy się, że tabela pokazuje, w którym miejscu jesteśmy, ale dla nas najważniejsze jest zwycięstwo w następnym spotkaniu – słyszeliśmy, po każdym zadanym w poprzedniej rundzie pytaniu, na temat możliwości awansu.

– Mamy możliwości i zaplecze finansowe. Jesteśmy gotowi na I ligą, ale wszystko zweryfikuje boisku – przypominał za każdym razem Przemysław Bożek, dyrektor sportowy Chrobrego Głogów S.A.

Czy “zasłona dymna” sprawdzi się w tym sezonie? Ciężko powiedzieć. Jedno jest pewne. Będzie to najbardziej atrakcyjna runda w historii Chrobry Głogów. W związku z tym, frekwencja na stadionie może diametralnie wzrosnąć. Natomiast już dziś można zagwarantować sobie dogodne miejsce na trybunach – Posiadanie karnetu wiąże się z kilkoma bonusami. Do najważniejszych zalicza się oszczędność. Nawet kupując tańsze bilety na poszczególne mecze w przedsprzedaży, w stosunku do karnetu przepłaca się. Jego koszt to 30 zł, podczas gdy pojedyncze wejściówki dla osób powyżej 13 roku życia na każde spotkanie z osobna to w sumie wydatek rzędu 40 zł. A bilety w dniu meczu są jeszcze droższe. Ponadto unika się dłuższych kolejek przy kasach stadionu i oszczędza czas, który inni poświęcają choćby na zakup biletu w prowadzonej przedsprzedaży. Polecamy więc już teraz zagwarantować sobie udział i miejsce – czytamy na oficjalnej stronie internetowej Chrobrego Głogów S.A.