– REKLAMA –

Gm. Żukowice

Podziękowania za bohaterską postawę

Niecodziennym, ale bardzo miłym akcentem rozpoczęła się dnia 11.04.2019 r. VI sesja Rady Gminy Żukowice. Zaproszono na nią Pana Grzegorza Sadowskiego, który wykazał się bohaterską postawą w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, zdrowia oraz mienia mieszkanki naszej gminy.

Młodzież zapobiega pożarom!

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Głogowie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".

Trwają prace remontowe drogi wojewódzkiej nr 292

Trwają prace remontowe drogi wojewódzkiej nr 292 w ramach zadania pn.: „Remont drogi wojewódzkiej nr 292 w miejscowości Brzeg Głogowski ". W ramach remontu planowane jest wykonanie nowej podbudowy drogi wraz z remontem kanalizacji deszczowej oraz wykonanie nowej nawierzchni jezdni na długości 1000m wraz z przebudową istniejących chodników oraz zatoki autobusowej.

Ruszyła nowa kampania adopcyjna „PRZYGARNIJ PSA”

W związku z przyjęciem Programu Opieki Nad Zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Żukowice w 2019 r., informujemy, że ruszyła nowa kampania adopcyjna.

W Bukwicy już wybrali

W poniedziałek w miejscowości Bukwica odbyło się zebranie wiejskie na którym mieszkańcy dokonali wyboru sołtysa i rady sołeckiej.

Zmiany w rozkładzie jazy autobusów w Gminie Żukowice!

Gmina Żukowice informuje o zmianach w rozkładzie jazdy autobusów.

POPULARNE

HOT NEWS