– REKLAMA –

Gm. Żukowice

Zmiany w rozkładzie jazy autobusów w Gminie Żukowice!

Gmina Żukowice informuje o zmianach w rozkładzie jazdy autobusów.

Nieodpłatna pomoc prawna dla mieszkańców Gminy Żukowice

Wójt Gminy Żukowice informuje, że na podstawie porozumienia zawartego pomiędzy Gminą Żukowice, a Starostwem Powiatowym w Głogowie w roku 2019 ponownie udzielana jest dla mieszkańców Gminy Żukowice bezpłatna pomoc prawna. Od roku 2019 mamy również nową kategorię pomocy prawnej - nieodpłatne poradnictwo obywatelskie.

Spotkanie opłatkowe w Gminie Żukowice

W dniu 9 grudnia 2018 r. Wójt Gminy Żukowice wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Żukowicach z siedzibą w Nielubi we współpracy z Gminną Biblioteką w Nielubi zorganizował imprezę integracyjną pn. „SPOTKANIE OPŁATKOWE” dla osób niepełnosprawnych, samotnych i najstarszych mieszkańców Gminy Żukowice. Spotkanie odbyło się Sali Wiejskiej w Nielubi, w której brało udział około 200 osób.

Barbórkowe spotkanie z górnikiem Zagłębia Miedziowego

5 grudnia 2018 roku uczniowie klas VI – VIII Szkoły Podstawowej im. św. Floriana gościli pana Andrzeja Sieczkowskigo, emerytowanego górnika kopani Polkowice – Sieroszowice.

Nie kupuj! Adoptuj!

W związku z trwającą kampanią adopcyjną pn.„ Przygarnij psa” informujemy, że w schronisku we Wróblinie Głogowskim przebywają pieski, które w dalszym ciągu czekają na nowy dom.

Uwaga! Znaleziono psa!

Dnia 27 listopada 2018 r. w miejscowości Dobrzejowice znaleziono psa. Aktualnie pies znajduje się w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt we Wróblinie Głogowskim i będzie wabić się „EDDY”.

POPULARNE

HOT NEWS

X
X