– REKLAMA –

Gm. Pęcław

Zbierają wnioski. Będzie demontaż azbestu w Gminie Pęcław!

W związku z możliwością pozyskania przez Gminę Pęcław środków na finansowanie demontażu, transportu i unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu informujemy, o możliwości składania wniosków o dofinansowanie ww. zadań.
Miedziak.info.pl pieniądze banknoty monety złotówki

Ogłoszenie naborów – Pomoc ze środków UE w ramach inicjatywy LEADER

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kraina Łęgów Odrzańskich” działająca na terenie gmin: Głogów (gmina wiejska), Pęcław, Rudna, Jemielno, Ścinawa, Wińsko, Wołów, Brzeg Dolny, Prochowice, Malczyce, Środa Śląska, Miękinia ogłasza nabory wniosków o przyznanie pomocy.

Policjanci zabezpieczali Pęcławski Festiwal Duathlonu

2 czerwca 2019 roku, głogowscy policjanci zabezpieczali kolejną imprezę sportową, rozgrywaną na terenie naszego powiatu. W Pęcławiu spotkali się miłośnicy duathlonu. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, zabezpieczali trasy zmagań uczestników wyścigu rowerowego oraz biegu.
Miedziak.info.pl długopis pióro kartka pisanie kaligrafia

Znajdź stypendium dopasowane do Ciebie

Czy wiesz, że w Polsce istnieje ponad 370 instytucji realizujących społeczne programy stypendialne?* Jesteś uczniem, studentem lub doktorantem? Pasjonujesz się sportem? A może masz artystyczną duszę? Sprawdź, jakie masz możliwości finansowania dalszego rozwoju! Polska i zagraniczna oferta stypendiów jest ogromna, a programy skierowane są do bardzo zróżnicowanych grup odbiorców.
Miedziak.info.pl TutajGLOGOW.pl powiat głogowski Gmina Pęcław

Informacja dla przedsiębiorców z terenu Gminy Pęcław!

Prowadzisz firmę na terenie Gminy? Ta informacja jest dla Ciebie!
Miedziak.info.pl TutajGLOGOW.pl powiat głogowski Gmina Pęcław

Ważna informacja dla Organizacji Pożytku Publicznego!

W związku z wprowadzeniem od 15 lutego br. przez Krajową Administrację Skarbową usługi Twój e-PIT, Ministerstwo Finansów uruchomiło z dniem 17.12.2018 r. zakładkę dedykowaną OPP.

POPULARNE

HOT NEWS