Urodziny salonu Komputronik w Głogowie i atrakcje dla gości

0
3949
Urodziny salonu Komputronik w Głogowie i atrakcje dla gości

Komputronik zaprasza serdecznie wszystkich do wspólnego świętowania urodzin salonu przy ulicy Słodowej 14. Obchody kolejnej rocznicy rozpoczną się o godzinie 10:00, 16 lutego bieżącego roku. Z okazji tego święta przygotowano szereg specjalnych promocji i atrakcyjną ofertę produktową.

W nadchodzący weekend Komputronik, razem ze swoimi klientami, celebrować będzie urodziny salonu w Głogowie. Choć zwyczaj mówi, że to jubilat otrzymuje prezenty, tym razem to on będzie obdarowywać swoich gości. Na klientów odwiedzających salon w dniu urodzin czekać będzie wiele produktów w atrakcyjnych cenach, a wśród nich laptopy i komputery stacjonarne oraz akcesoria komputerowe między innymi: myszki, torby, klawiatury, pendrive’y czy głośniki mobilne. Klienci będą też mogli skorzystać z promocyjnej oferty i nabyć smartfony znanych marek. Szczegóły oferty tutaj.

Bogata oferta produktów dostępnych na miejscu zapewni nawet najbardziej wymagającym klientom to, czego nie mogą zaoferować zakupy online. Wybrany sprzęt będzie można dokładnie obejrzeć, zapoznać się z jego możliwościami i przetestować funkcjonalności. Doskonale przeszkolony personel odpowie na wszystkie pytania i doradzi w wyborze produktów tak, by odpowiadały one konkretnym potrzebom.

Sklep, należący do jednej z najbardziej rozpoznawalnych sieci sklepów ze sprzętem IT, RTV i AGD w Polsce, będzie działał przez 6 dni w tygodniu. Salon można odwiedzać od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00.

Sieć Komputronik

Komputronik to jedna z największych i najdłużej działających sieci sklepów ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem, akcesoriami elektronicznymi oraz produktami RTV, AGD i HOME. Obecnie marka posiada prawie 140 placówek stacjonarnych w całej Polsce, a także prowadzi sprzedaż internetową. W szerokiej ofercie znajduje się ponad 100 tysięcy produktów kilkuset marek. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.