Sukces kolarza MKS Polkowice

0
1937

Filip Łodej – MKS Polkowice, wywalczył trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego – Kobyla Góra – Ludwików – Droszew.

Trzyetapowy wyścig był kolejnym sprawdzianem formy naszych utalentowanych kolarzy.

W pierwszym dniu rywalizacji bezkonkurencyjny była kolarz MKS – Filip Łodej, który jako pierwszy przekroczył linię mety i został liderem wyścigu.

Pozostali polkowiczanie zajęli odpowiednie miejsca: na 19 pozycji uplasował się Adrian Gorwa, 22 był Jakub Kielin, a 24 miejsce zajął Jakub Przybysz.

Niestety dwa kolejne etap nie był już tak pomyślne dla naszych kolarzy, ale i tak w klasyfikacji generalnej zajęli wysokie pozycje. Najlepszy z naszych zawodników – Filip Łodej ostatecznie zajął trzecie miejsce, Adrian Gorwa uplasował się na 14 pozycji, a Jakub Kielin był 22.

To kolejny udany start podopiecznych Janusza Pytlaka. Odpowiednia praca szkoleniowa przynosi zadawalające wyniki, i oby tak dalej.

Szansą na kolejne medale będzie najbliższy start Adriana Gorwy i Jakuba Przybysza, w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, która rozegrana zostanie w najbliższy weekend w Strzelcach Krajeńskich. Trzymamy kciuki za naszych utalentowanych kolarzy.