“Najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce” – głosowanie na Legnicę

0
1313

Legnica bierze udział w konkursie „Najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce”. Miasto może pochwalić się pięknymi, kolorowymi kompozycjami kwiatów – także tymi w ogromnych donicach.

Jak co roku, legnickie kompozycje kwiatowe powstają z tysięcy roślin zasadzonych wiosną. Praca ogrodników dbających o zieleń miejską jest niezwykle ceniona, dlatego jej efektami miasto może pochwalić się w konkursie na „Najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce”.

W tym roku przypada już szósta edycja plebiscytu Terra Flower Power, mającego na celu wyłonienie i nagrodzenie miast, które w tym roku stworzyły najpiękniejsze dekoracje kwiatowe w swojej lokalnej przestrzeni. Plebiscyt to również podsumowanie całego roku prac nad tym, by miejska przestrzeń stawała się bardziej przyjazna. Do tej pory w konkursie wzięło udział już przeszło 500 miejscowości z całej Polski, a łącznie oddanie niemal 94 tys. głosów!

„Najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce” – głosowanie

Aby zagłosować, należy kliknąć przycisk znajdujący się przy galerii danego miasta – to nie wymaga logowania ani ujawniania danych. Można głosować codziennie (24 godziny liczone od momentu kliknięcia)!Głosowanie trwa 3 tygodnie – od 1.08 do  21.08.2017 roku. Głosujemy poprzez stronę: http://plebiscyt.inspirowaninatura.pl/legnica/.