Głogowskie Targi Pracy 2019

0
4068
praca cv list motywacyjny pracownik poszukiwanie pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie i Miejska Strefa Biznesu w Głogowie, przy współpracy z Gminą Miejską w Głogowie oraz Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędem Pracy organizują GŁOGOWSKIE TARGI PRACY , które odbędą się w dniu 2 kwietnia 2019 r. w godz. od 10.00 do 15.00 w Hali Widowiskowo – Sportowej w Głogowie, przy ul. Wita Stwosza.

Aktualnie na targach zaprezentuje się 14 zakładów pracy, które zadeklarowało ponad 200 nowych stanowisk pracy. Liczba wystawców może się zwiększyć bowiem trwają rozmowy z kolejnymi firmami. Oprócz samej prezentacji firm organizatorzy zaplanowali warsztaty dla uczestników targów pod nazwą “Jak dobrze się sprzedać na rozmowie o pracę” i grę „chłopska szkoła biznesu” Warsztaty odbędą się w godz. 10:45; 12:45 i 14:15

Oprócz warsztatów odbędą się również prezentacje szczegółowe następujących firm:
11.30 PSS SPOŁEM
12.15 LIGUM POL Sp. z o.o.
13.30 SITECH Sp. z o.o. oddział Głogów
14.00 ARRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

DOTYCHCZAS SWÓJ UDZIAL W TARGACH POTWIERDZIŁY NASTĘPUJĄCE ZAKŁADY PRACY:

 1. ARRA Sp. z o.o. Sp.k. – jest to firma, która zajmuje się transportem farmaceutyków. Jest liderem w dostawach na terenie Europy. Dysponuje największą w Europie flotą specjalistycznych, dostawczych pojazdów chłodniczych mogących przewozić produkty lecznicze w warunkach temperatury kontrolowanej. Firma potrzebuje pracowników na stanowisko:
  • Kierowca międzynarodowy kat. B;
  • Spedytor;
  • Dyspozytor.
 2. LIGUM POL sp. z o.o. – LIGUM oferuje walce offsetowe w systemie podmiany gotowych do druku, produkcję tulei fleksodrukowych oraz usługę gumowania walców dla różnych gałęzi przemysłu z wykorzystaniem okładzin gumowych, silikonowych i poliuretanowych. LIGUM wykonuje wszelkiego rodzaju nacięcia śrubowe, obwodowe, poosiowe w tym mikro-nacięcia oraz walce gąbczaste z mikrogumy oraz wyważanie dynamiczne.
  Poszukuje pracowników na stanowisko tokarza i szlifierza.
 3. ASP Polska Sp. z o.o. – jest to firma, która zajmuje się produkcją detali oraz kompletnie zmontowanych podzespołów z aluminium, stali i tytanu m.in. dla przemysłu medycznego, rehabilitacyjnego i meblowego. W jej obecnie działającej fabryce powstają m.in. elementy do wózków inwalidzkich.
  Planuje zatrudnić 20 osób na stanowiska: planista produkcji, inżynier jakości, magazynier, operator CNC, inżynier procesu, technolog konstruktor, specjalista ds. obsługi klienta
 4. Sitech Sp. z o.o. oddział Głogów – specjalizują się w produkcji metalowych stelaży siedzisk samochodowych do wybranych modeli samochodów takich marek jak: Volkswagen, ‎Audi, Volkswagen Samochody Użytkowe, Skoda, Seat oraz Porsche. Do takich modeli jak VW Crafter oraz VW Amarok produkujemy kompletne siedzenia. Serce firmy – produkcja. SITECH Sp. z o.o. wdraża nowatorskie rozwiązania w zakresie produkcji siedzisk samochodowych najwyższej klasy. Zanim produkt trafi do klienta przechodzi przez szereg procesów produkcyjnych (tłocznia, spawalnia, lakiernia, montaż).
  Poszukuje pracowników na stanowisko tokarza oraz szlifierza.
 5. AUTOMATYKA-MIEDŹ sp. z o.o. – AUTOMATYKA-MIEDŹ jest Spółką działająca na rynku od 22 lat. Atutem Firmy jest dostarczanie kompleksowych usług w zakresie automatyki przemysłowej, elektrycznej, klimatyzacji, na które składają się: projekty techniczne, dostawy aparatury, materiały montażowe i prefabrykaty, prace montażowe, oprogramowanie, uruchomienia oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zrealizowanych robót.Spółka rozwija się dynamicznie zwiększając swój potencjał i merytoryczny zakres świadczonych usług, dlatego obecnie poszukuje pracowników w zawodzie: elektryk, mechanik, elektronik, automatyk. Oferujemy stabilną finansowo, z rozbudowanym wachlarzem świadczeń socjalnych, pracę jednozmianową, w pełnym wymiarze czasu pracy na obiektach Huty Miedzi „Głogów”.
 6. Komenda Powiatowa Policji w Głogowie – Policja polska jest scentralizowaną, uzbrojoną i jednolicie umundurowaną formacją. Pilnuje bezpieczeństwa ludzi oraz utrzymania porządku publicznego w Polsce. Współczesną policję tworzą funkcjonariusze zatrudnieni w służbach: kryminalnej, prewencyjnej oraz wspomagającej działalność Policji w zakresie organizacyjnym, logistycznym i technicznym. Planowana liczba wolnych ofert pracy ( etatów) w najbliższych 3 miesiącach wynosi 16 na stanowisko policjant.
 7. GPK SUEZ Głogów Sp. z o.o. – zajmuje się szeroko pojętą gospodarką odpadami. Choć gospodarka odpadami komunalnymi stanowi główny przedmiot działalności spółki, to firma realizuje także dodatkowe działania, m.in. z zakresu wykonawstwa i pielęgnacji terenów zielonych, poziomego znakowania dróg, czy letniego i zimowego utrzymania dróg. Wyodrębnioną częścią działalności firmy są także usługi pogrzebowe, realizowane przez Głogowski Dom Pogrzebowy. Liczna pracowników: 154 osoby.
  Aktualnie firma poszukuje pracowników na stanowiska. (Kierowca – ładowacz w Zakładzie Oczyszczania Miasta, Pracownik usług pogrzebowych – kierowca (kat. B) w Głogowskim Domu Pogrzebowym).
 8. Gedia Poland Sp. z o.o. – Przedsiębiorstwo ma ugruntowane doświadczenie w obróbce stali i aluminium. Opracowujemy i produkujemy elementy konstrukcji karoserii i podwozia. GEDIA Poland cały czas podąża za swoimi klientami i oczekiwaniami rynku.
  W procesie produkcji wykorzystujemy najnowsze technologie: tłoczenia na zimno i na gorąco (Cold/Hot Forming), zgrzewania, spawania oraz cięcia laserowego, a także klejenia. Naszymi Klientami są najbardziej znane koncerny samochodowe m. in.: Audi, BMW, Chevrolet, Daimler, Fiat, Ford, PSA, Porsche, Scania, Seat, Skoda, Suzuki, Vauxhall, Volvo, Valmet, VW.
  Poszukuje pracowników na stanowisko pracownik produkcyjno – logistyczny.
 9. PWSZ Głogów – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie – polska publiczna uczelnia zawodowa w Głogowie.
  Szkoła została założona 22 czerwca 2004 roku na podstawie decyzji Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z siedzibą. Jest trzecią uczelnią tego typu w województwie dolnośląskim. Mimo długiej tradycji szkolnictwa w Głogowie aż do początku XXI wieku Głogów nie posiadał wyższej uczelni. Przełomem było dopiero powołanie z inicjatywy ówczesnych władz powiatu głogowskiego, gminy miejskiej Głogów przy współpracy z naukowcami z Uniwersytetem Zielonogórskim oraz Akademią Ekonomiczną we Wrocławiu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej 22 czerwca 2004 roku. Pierwszy rok na tej uczelni zainaugurowało 130 studentów w trybie dziennym i 11 na płatnych studiach zaocznych. Uczelnia oferowała w tym czasie studia licencjackie na kierunkach: edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych oraz finanse i bankowość.
 10. Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp.k. – Sanpro to zespół ludzi z pasją, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze HR Management.
  Poszukuje pracowników na stanowisko pracownik porządkowy, pracownik ochrony. Firma zajmujaca się ochroną mienia i sprzątaniem.
 11. WKU w Głogowie – Jednym z zadań WKU jest promocja obronności oraz rekrutacja i nabór ochotników do różnych form służby wojskowej. WKU prowadzi nabór do służby przygotowawczej, służby zawodowej, terytorialnej służby wojskowej oraz służby kandydackiej (szkolnictwo wojskowe).
  Planowana liczba wolnych ofert pracy (etatów) w najbliższych 3 miesiącach wynosi 10 na stanowisko kierowca C+E, ratownik medyczny, nurek.
 12. PSS Społem – Spółdzielnia posiada ponad 70-letnie doświadczenie na lokalnym rynku głogowskim jako przedsiębiorstwo handlowo- produkcyjne, oraz rzetelny pracodawca na stałe związany z miastem Głogów. Zajmuje się branżą spożywczą. Jako solidny i rzetelny pracodawca, zatrudnia wielu pracowników z miasta Głogowa i okolic, dbając o to, aby ich warunki pracy i płacy były na coraz wyższym poziomie.
  Poszukuje pracowników na stanowisko cukiernika, sprzedawca – kasjer oraz piekarza.
 13. Budrem Marcin Krotla – głównym przedmiotem działalności są roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Jest to firma budowlana. Głównymi stanowiskami na jakie pracodawca poszukuje kandydatów do pracy są:
  • Murarz – tynkarz;
  • Zbrojarz – betoniarz;
  • Malarz;
  • Cieśla szalunkowy;
  • glazurnik
 14. Care Work – firma zajmuje się pozyskiwaniem i kierowaniem do pracy dla opiekunek. Firma CareWork to przede wszystkim zespół profesjonalistów. Naszym pracownikom zapewniamy bardzo dobre warunki, oparte na zatrudnieniu na podstawie stałej umowy, która gwarantuje bezpieczne i legalne zatrudnienie wraz ze wszelkimi świadczeniami na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne.