Euromaster Chrobry Głogów – Red Devils Chojnice 2:0. Kolejne zwycięstwo głogowian!

0
1214
2015-05-03-Mecz-Euromaster-ChG-AZS-UG-@Hala-Chrobrego-fot.P.Dudzicki-27-960x640_1

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą występujący w Futsal Ekstraklasie zawodnicy Euromastera Chrobrego Głogów. Podopieczni Tomasza Trznadla wygrali wczoraj na własnym parkiecie z Red Devils Chojnice 2:0 i mają na swoim koncie dwadzieścia punktów. Obie bramki dla gospodarzy padały w drugiej odsłonie meczu.

Futsaliści Euromastera Chrobrego Głogów w ostatnim czasie imponują formą, co miało potwierdzenie w niedzielnym spotkaniu. Podopieczni Tomasza Trznadla pokonali zamykający ligową tabelę zespół Red Devils Chojnice, dzięki czemu dopisali do swojego konta kolejne cenne punkty. Obie bramki dla głogowian padły w drugiej połowie spotkania. W 23. minucie wynik otworzył Michał Bartnicki, natomiast osiem minut później podwyższył Kamil Nowakowski.

Wygrana podopiecznych Tomasza Trznadla sprawiła, że drużyna dopisała do swojego konta dwudziesty punkt w sezonie. Pomarańczowo-czarni zajmują aktualnie ósmą lokatę w tabeli, a w swoim dorobku mają więcej oczek niż szósta Pogoń 04 Szczecin, która rywalizuje w górnej części ligi.

Przed Euromasterem jeszcze dwa ligowe spotkania. 22 maja do Głogowa przyjedzie AZS UG Gdańsk, natomiast 27 maja głogowianie pojadą do Wieliczki.

Euromaster Chrobry Głogów – Red Devils Chojnice 2:0 (0:0)

Bramki: 23. Michał Bartnicki, 31. Kamil Nowakowski

Kartki:   31. Piotr Wardowski (CHO)

Euromaster Chrobry Głogów: Michał Długosz (Damian Tyźlik) – Kamil Nowakowski, Adrian Niedźwiedzki, Kacper Konopacki, Piotr Pietruszko, Michał Bartnicki, Filip Tomkowiak, Grzegorz Nowak, Sebastian Szala, Kamil Kaczmar, Jarosław Radliński, Tomasz Trznadel, Kamil Łętkowski

Red Devils Chojnice: Kartuszyński -Mączkowski, Koleśnik, Wojciechowski, Kaźmierczak- Laskowski, Wardowski, Laskowski

Sędziowie: Jaruchiewicz Damian, Wiercioch Grzegorz – Koloczek Piotr, Rybol Piotr