Chrobry znów w formie! Pomarańczowo- czarni pokonali Chojniczankę 2:0

0
875

Na taki mecz czekali wszyscy kibice Chrobrego Głogów! W niedzielnym spotkaniu, pomarańczowo- czarni pokonali Chojniczankę Chojnice 2:0. Pierwszą bramkę zdobył już w 3 minucie meczu Konrad Kaczmarek, a kolejnego gola, w 45 minucie strzelił  Bartosz Machaj. Na stadionowych trybunach przy Wita Stwosza 3 zasiadło ponad 600 osób – a wczoraj było co oglądać…

Niewielu wierzyło w sukces Chrobrego. Przed meczem z Chojniczanką mówiono o bardzo dobrej formie naszego przeciwnika i dużo słabszej grze pomarańczowo- czarnych. Odstraszały też statystyki, które zdecydowanie przemawiały na korzyść naszego rywala.

Jeśli dołączymy do tego kilka nieudanych ostatnich spotkań Chrobrego, porażki i przegrane – to trzeba przyznać, że zawodnicy z Głogowa mieli wczoraj naprawdę trudne zadanie.

Nie można też zapomnieć o presji ze strony kibiców, którzy z coraz mniejszą cierpliwością wyczekiwali wygranej swojej drużyny. W ostatnim czasie na trenera i piłkarzy Chrobrego spadła fala krytyki- negatywnym komentarzom nie było końca…

Wczoraj Pomarańczowo- czarni dali  na boisku pokaz swoich umiejętności, pokazali składną i co najważniejsze skuteczną grę.

Rozegrany z Chojniczanką mecz napawa nadzieją na dalszy skok w górę tabeli!

W tym sezonie to drugie zwycięstwo Chrobrego. Sukces cieszy, ale i mobilizuje do dalszej, ciężkiej pracy, jak powiedział po wczorajszym meczu trener Chrobrego Głogów Grzegorz Niciński

—  Cieszę się z trzech punktów, ale to są tylko trzy punkty, więc od jutra szykujemy się do występu z Odrą Opole .

Przypomnijmy, że to spotkanie już w piątek 31 sierpnia o godzinie 17.45 w Opolu.

Zła passa pokonana- teraz czekamy na kolejne bramki w wykonaniu pomarańczowo-czarnych!

Gratulujemy i oczywiście trzymamy kciuki za pomyślne rozegranie piątkowego spotkania!