Bartosz Derenowski na podium- złoto dla głogowianina!

0
1036

Głogowianin, trener, mistrz świata w brazylijskim jiu-jitsu, zdobywca wielu tytułów i posiadacz chyba niezliczonej już ilości medali właśnie wrócił do Głogowa z kolejnym zwycięstwem. W Pucharze Polski w Grapplingu 2018 w formule bez kimon Bartosz Derenowski wywalczył złoto. W finale głogowianin pokonał reprezentanta Białorusi.

Startowałem w kategorii brązowe pasy. 3 walki do finału. Pierwszą i drugą walkę wygrałem na punkty i rozgromiłem swoich rywali głównie w stójce tzn. w zapasach, które szlifowałem dosyć mocno przez ostatnie miesiące w poznańskim klubie zapaśniczym. Finał miałem z reprezentantem Białorusi i wygrałem kończąc przeciwnika w parterze, trójkątem, czyli duszeniem nogami mówi głogowianin, Bartosz Derenowski i dodaje — Puchar Polski jest pierwszą imprezą rozpoczynającą zawody i eventy bjj i MMA w Polsce. 4 korony czyli najważniejsze imprezy w Polsce: 2 Puchary Polski (kimona i No -Gi ) i dwa Mistrzostwa Polski. Mając już pierwsza koronę, czyli złoto na Pucharze Polski, zaczynam ostry sezon przygotowawczo -startowy. Planuje startować co dwa tygodnie w Polsce jak i całej Europie.

Gratulujemy zwycięstwa i trzymamy kciuki za kolejne złote medale…