– REKLAMA –

Legnica

Mamy ciekawe oferty. Także najnowocześniejszych kamer monitoringu

Na posiedzeniach kolegium prezydenta Tadeusz Krzakowski spotyka się z przedstawicielami wielu firm, oferujących najnowsze rozwiązania infrastrukturalne i techniczne przydatne samorządom. Wśród oferentów są także producenci najnowocześniejszych kamer dla monitoringu.

Młodzież chce życia wolnego od plastiku. Rozpoczyna z nim walkę

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Legnicy zorganizował VI Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy „Ziemia wolna od plastiku”. W gronie sześciu startujących placówek najlepsi okazali się uczniowie właśnie tej szkoły.

SREBRO w Galerii Piastów. Przyjdź na warsztaty biżuteryjne i pokaz mody

Jednym z wydarzeń towarzyszących Legnickiemu Festiwalowi SREBRO 2019 będą sobotnie (11 maja) warsztaty biżuteryjne w dużym patio Galerii Piastów (ul. Najświętszej Marii Panny 9). Początek o godzinie 13.00, wstęp wolny.

Policjant z legnickiej komendy odwiedził dzieci w Miejskim Przedszkolu Specjalnym nr 5 w Legnicy

Policjant z Wydziału ds. Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Legnicy odwiedził Miejskie Przedszkole Specjalne nr 5 w Legnicy. Tematem spotkania był zawód policjant oraz przypomnienie zagadnień dotyczących szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Elektroniczne zwolnienia pomagają w efektywnych kontrolach

Ponad pół miliona złotych wróciło do ZUS po kontroli zwolnień lekarskich na Dolnym Śląsku w pierwszym kwartale tego roku. W tym czasie po kontroli 14 980 zwolnień lekarskich 279 osób zostało pozbawionych zasiłku w wyniku niewłaściwego wykorzystywania zwolnienia lekarskiego a 500 osobom lekarze orzecznicy skrócili zwolnienia uznając je za zdolne do pracy.

Przedszkolaki też zrywają z plastikiem

Galeria Sztuki w Legnicy, w ramach Międzynarodowego Festiwalu Srebra, zorganizowała dzieciom (6 maja) zajęcia nawiązujące do miejskiej akcji Zrywam z...

POPULARNE

HOT NEWS