– REKLAMA –

Legnica

Dzieci nie mogą się bawić, bo złodzieje okradli huśtawkę. Szuka ich policja

Policja poszukuje złodziei, którzy ukradli element huśtawki z placu zabaw przy ul. Stanisławowskiej. To już kolejny raz gdy niszczone są elementy służące dzieciom do zabawy. Nie pozwólmy na to.
Zdjęcie TutajGLOGOW.pl Głogów Zdrowie Apteki Leki Tabletki

Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej rozszerza ofertę badań

Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy rozszerzył zakres wykonywanych usług o kolejne badania. Na szczególną uwagę zasługuje test przesiewowy HIV Ag/Ab (Combo) ze względu na konieczność oznaczania tego parametru przez kobiety ciężarne oraz homocysteina jako niezależny czynnik ryzyka w chorobach układu krążenia (miażdżyca, niedokrwienna choroba serca, zmiany w tętnicach obwodowych).

Huragan Poezji w 10. rocznicę huraganu. 21 lipca spotkanie w palmiarni

Towarzystwo Miłośników Legnicy już po raz trzeci organizuje spotkanie poetyckie upamiętniające tragiczne wydarzenia, które miały miejsce przede wszystkim w legnickim parku Miejskim.

LBO 2019. Na Piekarach B powstaje super kompleks sportowy

Już niebawem mieszkańcy osiedla Piekary B będą mieli nowoczesne boisko wielofunkcyjne, o nawierzchni syntetycznej, do gry w piłkę nożną i ręczną. Inwestycja powstaje w ramach tegorocznej edycji Legnickiego Budżetu Obywatelskiego.

Mali legniczanie zerwali z plastikiem. I to w artystycznej formie

Najmłodsi legniczanie, podczas półkolonii organizowanych przez SDK ”Koprenik” uczestniczyli (12 lipca) w zajęciach i warsztatach poświęconych segregacji odpadów oraz akcji “Zrywam z plastikiem”. Poprowadzili je pracownicy Urzędu Miasta i Legnickiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej.

Rolnicy mogą już ubiegać się o oszacowanie strat z powodu suszy

W związku z długotrwałą suszą na wniosek Prezydenta Miasta, Wojewoda Dolnośląski Zarządzeniem z dnia 9 lipca powołał komisję do spraw szacowania szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej na terenie miasta Legnicy.

POPULARNE

HOT NEWS