– REKLAMA –

Lubin

Sportowe podsumowanie weekendu piłkarskiego

Trzy wygrane, jeden remis i cztery porażki – to sportowy bilans minionego weekendu piłkarskich drużyn Gminy Lubin. Najbardziej spektakularne zwycięstwa odniosły Unia...
Miedziak Policja sygnał policyjny radiowóz

Zostawiasz wartościowe przedmioty w samochodzie – to może skusić złodzieja. Nie daj się okraść

Wielu kierowców i pasażerów wysiadając z pojazdów nie zastanawia się nad tym, że zostawiając w samochodzie cenne przedmioty mogą skusić złodzieja.
Miedziak.info.pl długopis pióro kartka pisanie kaligrafia

Komunikat w sprawie strajku

Ważny komunikat dla rodziców uczniów, którzy uczęszczają do Zespołu Szkół Sportowych w Lubinie!
Miedziak Policja sygnał policyjny radiowóz

Działania „Pieszy kontra pojazd w Powiecie Lubińskim

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lubinie prowadzą dzisiaj działania pn. „Pieszy kontra pojazd”. Swoją uwagę funkcjonariusze skierują głównie na zachowanie pieszych, skupiając się na przechodzeniu w miejscach niedozwolonych oraz niestosowaniu się do sygnalizacji świetlnej. Policjanci będą również zwracać uwagę na kierujących pojazdami, pod kątem stosowania się do przepisów ruchu drogowego i czy swoim zachowaniem nie stwarzają zagrożenia dla niechronionych uczestników ruchu drogowego.
Miedziak Fluiconnecto przemysł ciężki utrzymanie ruchu maszyny

Wrocławskie Fluiconnecto kluczem do utrzymania ruchu dolnośląskiego przemysłu?

Teren Wrocławia, ale też ogólnie całego województwa dolnośląskiego, jest niezwykle bogaty w różnego rodzaju zakłady przemysłowe, w których ruch musi być utrzymany przez cały czas dla sprawnego ich funkcjonowania. W przemyśle nie można pozwolić sobie na przestoje, bo generuje to ogromne straty finansowe. Właśnie w tym przemysł wspiera firma Fluiconnecto, mająca swoją siedzibę we Wrocławiu, a działająca w całym województwie dolnośląskim.

Pokazali charakter i odrobili straty

Świadkami wielkiego powrotu siatkarzy Cuprum Lubin byli kibice zgromadzeni w hali w Bydgoszczy. Dolnośląski zespół przegrywał 0:2, ale pokazał charakter i zgarnął dwa punkty.

POPULARNE

HOT NEWS