– REKLAMA –

Lubin

Miedziak Fluiconnecto przemysł ciężki utrzymanie ruchu maszyny

Wrocławskie Fluiconnecto kluczem do utrzymania ruchu dolnośląskiego przemysłu?

Teren Wrocławia, ale też ogólnie całego województwa dolnośląskiego, jest niezwykle bogaty w różnego rodzaju zakłady przemysłowe, w których ruch musi być utrzymany przez cały czas dla sprawnego ich funkcjonowania. W przemyśle nie można pozwolić sobie na przestoje, bo generuje to ogromne straty finansowe. Właśnie w tym przemysł wspiera firma Fluiconnecto, mająca swoją siedzibę we Wrocławiu, a działająca w całym województwie dolnośląskim.

Pokazali charakter i odrobili straty

Świadkami wielkiego powrotu siatkarzy Cuprum Lubin byli kibice zgromadzeni w hali w Bydgoszczy. Dolnośląski zespół przegrywał 0:2, ale pokazał charakter i zgarnął dwa punkty.
DWUP Dolny Sląsk KFS 2019 w subregionie legnicko-głogowskim.jpg

Do subregionu legnicko-głogowskiego trafi 2,68 mln zł z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Znany jest już dokładny podział pieniędzy w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Przedsiębiorcy z dolnośląskich powiatów będą mieć do dyspozycji od 150 tys. zł do 3,2 mln zł na szkolenia swoich pracowników. W sumie na ten cel do dolnośląskich powiatów trafi rekordowa suma 13,59 mln zł.

Mocny początek i wygrane derby w Jeleniej Górze

Bardzo dobre wejście w nowy rok zaliczyły szczypiornistki Metraco Zagłębia Lubin. Miedziowe zainaugurowały rundę wyjazdowymi derbami z KPR Jelenia Góra i nie zawiodły swoich kibiców. Lubinianki rozbiły rywalki 34:19.

11 stycznia start przygotowań. Bez Monety

W piątek 11 stycznia piłkarze Zagłębia Lubin wznowią przygotowania do nowej rundy na boiskach Lotto Ekstraklasy. Na początek „Miedziowi” przejdą badania, natomiast dzień później przystąpią do treningów. Głównym punktem przygotowań będzie obóz w Turcji.
Ruch kolejowy na lini- Dzierżoniów-Bielawa Porozumienie Marszałka Województwa Dolnośląskiego i PKP SA

Ruch kolejowy wraca na linię Dzierżoniów-Bielawa. Porozumienie Marszałka Województwa Dolnośląskiego i PKP S.A.

Samorząd Województwa Dolnośląskiego został zarządcą linii kolejowej nr 341 Bielawa Zachodnia – Dzierżoniów. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to pociągi za rok pojadą do Bielawy.

POPULARNE

HOT NEWS

X
X