4:0 dla Chrobrego po raz…

0
1211

W spotkaniu, które odbyło się 7 maja Chrobry Głogów pokonał Orła Ząbkowice 4:0 i przybliżył się do upragnionego awansu.

Po raz kolejny Chrobry Głogów zwyciężył 4:0. 7 maja Orzeł Ząbkowice nie sprawił niespodzianki kibicom i poległ na stadionie w Głogowie 4:0. Tak samo jak w poprzednich meczach-dzieło zniszczenia zostało dokonane w pierwszej połowie, a druga połowa była już tylko formalnością (co nie przeszkodziło zawodnikom Chrobrego strzelić 1 bramki). Kibicom pozostaje trzymać kciuki, żeby nasi piłkarze utrzymali taką formę do końca rundy, a jesienią będziemy gościć w Głogowie 2-ligowe drużyny.