Relacja na żywo: Chrobry Głogów – Tur Turek

0
1261

W tym miejscu będzie można śledzić relację na żywo z meczu:

Chrobry Głogów 2-1 Tur Turek (1-0)

93′ – Koniec spotkania, Chrobry Głogów po dobrym spotkaniu pokonuje Tur Turek 2-1. Dziekujemy za wspólne śledzenie relacji na żywo. Zapraszamy przy okazji następnych spotkań pomarańczowo-czarnych.

93′- Grzegorz Wan w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafia wprost w nogi golkipera

91′ – Sędzia dolicza 3 minuty.

90′- Żółta kartka: Zbigniew Grzybowski

89′- Zmiana: Grzybowski za Kaliciaka

87′- Szczepaniak trzyma piłkę, głogowianą zależy już tylko na czasie

83′- Zmiana: Filbier za Szczęśniaka

82′ – Kolejna nieuznana bramka dla gości, tym razem faul na obrońcy

80″- Kontra, rajd Ziemniaka. Mamy rzut rożny

77′ – Szczepaniak lewą strona, dogranie wzdłóż bramki, Sędziakowi zabrakło kilku centymetrów.

74′ – Indywidualna akcja Sędziaka, który odważnymi rajdami przynosi Chrobrego dużo dobrego. Tym razem jednak zatrzymany przez obrońców

72′ – Gra toczy się w środku boiska.

69′ – Zmiana. Kowalczuk za Machaja.

67′- Goool!! No no no, mamy najładniejszą akcję dzisiejszego dnia. Z prawej strony doskonałe dogranie Machaja wprost na głowę Kaliciaka, który strzela swoją trzecią bramkę w barwach Chrobrego.

61- ‘ Świetna akcja pomarańczowo czarnych, Bukraba, Sedziak, Bukraba prostopadła do Kaliciaka – dobry strzął bromi bramkarz gości.

58′ – Rzut wolny – Grzegorz Wan, minimalnie obok lewego słupka

57′ – blisko 60 minut za nami, oglądamy w Głogowie ciekawe widowisko

56′- Żółta karta – Grzegorz Wan

54′ – Kontratak pomarańczowo-czarnych. Szczepaniak lewą stroną, wycofanie do Sędziaka, strzał wprost w bramkarza.

53′- Po zdobyciu bramki to goście przejęli inicjatywę

50′ – Czy głogowianie jeszcze się nie nauczyli, że wyniku 1-0 u siebie nie ma co bronić? Czy trener nie wyciągnął wniosków? Zapytamy o to po meczu.

48′- Gool! Mamy 1-1. To efekt ewidentnego cofnięcia się do obrony przez Chrobrego. Skąd my to znamy?

47′ – Żółta kartka – Michał Bukraba (faul)

46′ – Gwizdek sędziego. 45 minut dzieli piłkarzy Chrobrego od zwycięstwa.

Pierwsza część spotkania zdecydowanie dla głogowian. Kilka dogodnych sytuacji mogło ustawić mecz. Tymczasem mamy jedną bramkę przewagi, co oznaczą cieżkie drugie 45minut. W ubiegłym sezonie Chrobry często prowadził 1-0 by w drugiej odłonie tracić punkty. Przed nami druga połowa.

47′ – Arbiter kończy pierwszą część gry. Chrobry 1-0 Tur.

46′ – Odrzywolski głową po dośrodkowaniu Machaja, w sobie wiadomy sposób broni Kołba

45′ – Rzut rożny dla głogowian. Sędzia dolicza 2 minuty.

44′ – Bramkę zdobywają goście! Spalony!

43′ – Żółta kartka – Paweł Odrzywolski

40′ – Gooool!! Krzystof Ziemniak głową po rzucie rożnym!

38′ – Chrobry nadal w ofensywie, goście jednak skutecznie się bronią

35′ – Faul na Kaliciaku. 25 metr. Samiec wysoko ponad bramką.

34′ – Tymczasem blisko objęcia prowadzenia goście. W niegroźnej sytuacji, z prawej strony strzał oddał Dolewka, minimalnie ponad bramką.

33′ – Ponad pół godziny gry za nami, bramka wisi w powietrzu,

30′ – Sędziak po raz kolejny, tym razem minimalnie ponad bramką

28′ – indywidualna akcja Sedziaka, strzał z prawej strony blokują obrońcy.

26 ‘ – Krótko rozegrany rzut rożny gospodarzy. Wycofanie do Sędziaka, który z 35 metrów huknął niczym Mateusz Hałambiec. Piłka zatrzymuje się na poprzeczce.

24′ – Dwóch na jednego atakował Chrobry. Sędziak zbyt długo trzymał piłkę zagrać do dobrze ustanowionego Kaliciaka. Krzysztof ma zrozumiałe pretensje. Krótka przerwa na uzupełnienie płynów.

22′ – Piłkarska siatka Szczepaniaka w polu karnym przeciwnika, dobra asekuracja obrońców

20′ – dwadzieścia minut za nami. Zdecydowana przewaga w posiadaniu piłki Chrobrego.

17′ – dobra akcja lewą stroną Szczepaniaka, wycofanie do Ulatowskiego, ten nie trafia w piłkę

15′ – Długa piłka Wan na lewą stronę, Machaj na spalonym

12′ – Ziemniak z prawej strony. Dośrodkowanie – główkują obrońcy

11” – Pierwsza akcja gości. Piotr Glęba z dystansu, piłka w rękach Budnika

09′- Bartek Machaj prawą stroną, strzał z lewej nogi, obok lewego słupka bramkarza gości

08 – Od początku aktywny Kaliciak, młodzi obrońcy mają problem

06′ – przękątna piłka od Rafała Odrzywolskiego na lewą stronę, przejmuje Kaliciak – łatwo traci

04′ – gospodarze utrzymują się przy piłce, Tur ustawiony w defensywie

02′ Pierwsza dobra akcja Chrobrego. Prawą stroną dośrodkowuje Szczepaniak, piłkę z pierwszej piłki uderza Kaliciak, minimalnie obok bramki

01′ Pierwsz gwizdek sędziego rozpoczyna spotkanie. Przy piłce głogowianie

Witamy ze stadionu przy wita Stwosza, dziś Chrobry zmierzy się z Turem Turek.