Sukces taneczny głogowskich par

0
1296
2013-13-taneczny-sukces-glogowskich-par@Prochowice-IMG_2799-001

Cztery głogowskie pary stanęły na podium, w rożnych kategoriach, podczas Ogólnopolskiego, Integracyjnego Turnieju Tańca Towarzyskiego w Prochowicach. Na co dzień głogowscy tancerze ćwiczą w Klubie Tańca Towarzyskiego STEP UP, działającym przy Miejskim Ośrodku Kultury.

Sukcesami dla głogowskich tancerzy, reprezentujących Klub Tańca Towarzyskiego STEP UP przy Miejskim Ośrodku Kultury, zakończył się Ogólnopolski, Integracyjny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Prochowice, który odbył się 10 listopada.

W kategoriach dziecięcych (8-9 lat) Jakub Kuter i Libner Zofia oraz Jakub Musiał i Krystyna Górecka zajęli najwyższe, I miejsca. W kategorii sportowej 12-13 lat klasa E, Głogów reprezentowała para: Kowalczykowski Jakub i Gabrysz Zuzanna, która uplasowała się również na wysokim, II miejscu. Trenerem par jest Mateusz Kosno.

W Turnieju brali udział także dorośli tancerze z Miejskiego Ośrodka Kultury. W kategorii dorosłych, reprezentanci Klubu STEP UP również mogą pochwalić się sukcesami: Chrzuszcz Robert i Chrzuszcz Urszula, zajęli III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych na 12 startujących par, w kategorii powyżej 45 lat klasa E+D. Trenerem tej pary jest Paweł Pachuta.