Kolejny tydzień wakacji z OKGL

0
4482

Trzeci tydzień wakacji zaczęliśmy na sportowo drużynowymi rozgrywkami na kręgielni RCS w Lubinie. Młodzi  zawodnicy podzieleni na dwie drużyny dziewcząt i chłopców, bardzo poważnie podeszli do rywalizacji. Wygrała drużyna chłopców  wynikiem 476 pkt. Dziewczynki zdobyły niewiele mniej, bo aż 419 pkt. Z  kręgielni cała zintegrowana grupa udała się do kina Helios na seans filmowy p.t. „ Sekretne życie zwierząt domowych II”.

W czwartek 18 lipca 38 osobowa grupa  autokarem  udała się na warsztaty iluzji  w malowniczo położonej, niewielkiej miejscowości Miłków.  Cyrkland  to kolorowe, bajkowe miejsce przenoszące gości do cyrkowego świata magii, sztuczek i akrobacji. Wszyscy znaleźliśmy się w miejscu, które uczy, bawi i w miły sposób organizuje czas dla dzieci.

Gorąco zapraszamy do udziału w naszych najbliższych wycieczkach. Jeszcze tylko do poniedziałku /29.07/ przyjmujemy zapisy na wycieczkę do Kopalni Złota w Złotym Stoku. Na ostatni wyjazd zapraszamy 8 sierpnia do zamku Książ – zapisy na wycieczkę do 05.07 br.

Odwiedzajcie naszą stronę na www.okgminalubin.pl, a także facebook/okgminalubin.

OKGLUBIN