KGHM to my

0
3401
zdjęcie-2014-04-18-KGHM-głogów-przemysłowy-głęboki-01

KGHM to my – takie hasło towarzyszy konkursowi, który organizuje KGHM dla wszystkich uczestników tegorocznych uroczystości barbórkowych odbywających się w Głogowie. Zadanie konkursowe polega na nakręceniu filmiku z Akademii, Pochódu Lisa Majora, Karczmy Piwnej lub Combra Babskiego. Najlepsze materiały zostaną nagrodzone oraz wykorzystane w pamiątkowej relacji z Barbórki 2015.

KGHM zaprasza swoich pracowników oraz wszystkich mieszkańców Zagłębia Miedziowego, uczestniczących w centralnych uroczystościach barbórkowych do udziału w filmowym konkursie. Aby wziąć w nim udział należy przesłać pod adres mailowy filmzbarborki@kghmtomy.pl filmik nagrany podczas Akademii barbórkowej, Pochodu Lisa Majora, Karczmy Piwnej lub Combra Babskiego. Do nagrania można użyć dowolnej komórki, aparatu lub kamery. Najlepsze materiały zostaną nagrodzone, a także staną się częścią pamiątkowej relacji z tegorocznych wydarzeń barbórkowych.

Pracowników KGHM Polska Miedź S.A. łączy nie tylko miejsce pracy, ale też wiara
w dobrą przyszłość i szacunek dla tradycji. Barbórka jest świetną okazją, żeby o tym przypomnieć! – zachęca Dariusz Wyborski z Departamentu Komunikacji i CSR KGHM Polska Miedź S.A.

Przypomnijmy, że w tym roku centralne obchody Barbórki odbędą się 3 grudnia w Głogowie.

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie wydarzenia na FB www.facebook.com/kghmtomy oraz stronie internetowej www.kghmtomy.pl.