Głogowski Powiatowy Urząd Pracy numerem 1 ofert pracy!

0
4237
TutajGLOGOW.pl PUP Głogów Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie informacja

Głogowski Urząd Pracy stanowić chce centrum ofert pracy jakie są dostępne w powiecie. Dlatego od 1 czerwca uruchomił RESTAURACJĘ OFERT PRACY. Restauracja to grupa społecznościowa na facebooku Powiatowego Urzędu Pracy w Głogowie. Wystarczy przyłączyć się do grupy a wszystkie oferty pracy będą dostępne na komórkach i innych urządzeniach mobilnych. Będzie można wziąć kawę, herbatę wygodnie usiąść i przeglądnąć oferty pracy jakie są dostępne na rynku.

Urząd Pracy zapewnia, że w ramach profilu na Facebooku zamieszczać będzie nie tylko oferty pracy , które wpłyną do PUP, ale również wszelkie oferty, anonse i ogłoszenia jakie będą dostępne na większości portali internetowych związanych z pracą. Dlatego Restauracja Ofert Pracy będzie instrumentem ciekawym. Nie będzie trzeba chodzić po kilku portalach, by znaleźć pracę. Wszystkie oferty zaprezentuje PUP na profilu facebook.

Ponadto PUP Głogów jest gotowy przyjąć jakąkolwiek informację na temat pracy i poszukiwaniu kandydatów, którą następnie opublikuje. Stąd pracodawców i inne osoby poszukujące pracowników prosi o przesyłanie ogłoszeń. To mogą być gotowe posty z Facebooka. Jeżeli dane ogłoszenie będzie spełniać wymogi oferty pracy zgodnie z rozporządzeniem wówczas takie ogłoszenie trafić może również do Centralnej Bazy Ofert Pracy w kraju. Jeżeli nie to trafi tylko do Restauracji.

Restauracja działać będzie w tygodniu wirtualnie, ale w każdy poniedziałek realnie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Głogowie w Sali nr 113. Będą stoliki, będzie można przyjść zapoznać się z ogłoszeniami ofert pracy, uzyskać pomoc doradcy zawodowego, np. w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych, które należy zostawić u pracodawców, w przygotowaniu się do rozmowy z pracodawcą. Poza tym PUP częstować zamierza herbatą, kawą. Dlatego jeżeli intensywnie szuka się pracy warto zajrzeć w poniedziałki do PUP. Specjaliści będą czekać, by pomóc każdemu poszukującemu zatrudnienia.

Oprócz restauracji od czerwca w PUP zaczął działać punkt pracy krótkoterminowej i obsługi seniora. Wszystkie osoby zainteresowane pracą mogą podejść do Urzędu Pracy i w holu Urzędu zapoznać się z ogłoszeniami. Ogłoszenia o pracę oczywiście publikowane będą w Restauracji Ofert Pracy, stąd przeglądać oferty można także w domu.

PUNKT pracy krótkoterminowej jest głownie skierowany do osób, które szukają pracy na kilka dni, tygodni. Dlatego Urząd czeka na takie oferty pracy. PUNKT będzie pomocny przede wszystkim w okresie wakacji, gdzie wielu pracodawców w większości branży gastronomicznej szuka osób do pracy w sezonie letnim czy wakacyjnym.

Praca dla seniora? Czemu nie. Aktywnym zawodowo należy być póki ma się chęci do pracy. Takie oferty też wpływają do PUP i PUNKTU oraz Restauracji, dlatego Urząd zachęca do korzystania z przyjętych rozwiązań.

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie zaprasza do Restauracji ofert pracy