Zabierz mamę na mecz!

0
1223

Dużo się w naszym kraju mówi, że piłka nożna to sport wyłącznie dla mężczyzn. Przedstawiana teza wydaje się sprawdzać na stadionach piłkarskich, gdzie zdecydowana większość sympatyków piłki kopanej to przedstawiciele płci silniejszej. Nikt jednak nie pyta dlaczego tak rzadko kobiety pojawiają się na stadionach. Czy nadszedł czas by to zmienić?

Chrobry Głogów przygotował specjalną ofertę z okazji Dnia Matki, kierowaną właśnie do płci pięknej. W najbliższą sobotę 26 maja (Dzień Matki), podczas ostatniego meczu w sezonie, wszystkim mamom wraz z ich pociechami przysługuje bilet w cenie 1zł.

Promocja kierowana jest głównie do dzieci i młodzieży, aby to oni zachęcili swoje mamy do wizyty na stadionie, zobaczenia na własne oczy być może pierwszego w życiu meczu na żywo i poznania całej meczowej otoczki. Warunkiem jest fizyczne zgłoszenie się do punktu sprzedaży w takiej ilości osób, jaka ma zostać objęta promocją. Przypomnijmy ponadto, że przy zakupie biletu należy okazać dowód potwierdzający tożsamość (imię i nazwisko) oraz numer PESEL. Promocyjne wejściówki są dostępne tak w przedsprzedaży, jak i w dniu meczu. Przedsprzedaż odbywa się do piątku 25 maja włącznie w godz. 8.00-21.00 w kasach pływalni Chrobry. W dniu spotkania bilety można nabyć od godz. 8.00 w pływalni, a od 15.30 w kasach stadionu. – informuje rzecznik prasowy Chrobry Głogów S.A

Ostatni pojedynek Chrobrego, w którym przeciwnikiem będzie Bytovia Bytów, odbędzie się w sobotę 26 maja o godzinie 17:00.

Zapraszamy!