Amatorskie, piłkarskie rozgrywi Nike Playarena dla wszystkich!

0
964

Ponad 100 tysięcy amatorów piłki nożnej bierze udział w rozgrywkach Nike Playarena w całej Polsce. Teraz również mieszkańcy naszego miasta mają możliwość rozgrywania meczy w amatorskiej lidze sześcioosobowej. Wielu z nas zapewne pamięta mecze osiedlowe na boiskach szkolnych, w których udział był niezwykle popularny. Dziś choć na chwilę mamy możliwość powrotu do czasów, kiedy to boiska szkolne nie świeciły pustkami. Chcesz przystąpić do gry? Załóż drużynę na stronie www.playarena.pl i walczy o tytuł najlepszej drużyny w Głogowie.

Rozgrywki Nike Playarena to rozgrywki w której udział jest całkowicie darmowy i dostępny dla każdego – Jesteśmy otwarci na zespołu z powiatu głogowskiego, bez względu na wiek czy umiejętności. By zacząć grać wystarczy zapisać swój zespół na stronie www.Playarena.pl. Zajmuje to zaledwie kilka minut, a satysfakcja z możliwości rozgrywania spotkań ze znajomymi jest nie do opisania – mówi Bartosz Sawicki, ambasador rozgrywek w Głogowie.

Na poszczególne mecze zawodnicy umawiają się za pośrednictwem serwisu internetowego. Drużyny walczą o punkty, które decydować będą o awansie do rozgrywek o Mistrzostwo Polski Playarena. Każda drużyna liczyć może od 6 do 25 osób.

Początki są zawsze trudne, liczymy jednak, że z tygodnia na tydzień uczestników będzie przybywać, dzięki czemu boiska w naszym mieście będą spełniać swoje rolę – dodaje Bartosz Sawicki.

Poprzedni artykułGłogowska młodzież chce rozmawiać o zabytkach
Następny artykułDzisiaj świętują górnicy
Mówią, że lokalny patriotyzm w dzisiejszych czasach do niczego nie prowadzi, a ja nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu. Już od najmłodszych lat reprezentowałem barwy głogowskich klubów sportowych, wpychając nos wszędzie gdzie tylko się mieścił. Ciekawość pozwoliła mi być wszędzie tam gdzie coś się działo, a ludzie wokół mnie zawsze mieli świeże informacje. Jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, ale to nie szkoła nauczyła mnie wiary i siły by zacząć zmieniać świat od siebie. Sport, edukacja i muzyka są w moim życiu postaciami pierwszoplanowymi, cała reszta to tło, którego poszczególne elementy, od czasu do czasu się uwypuklają. :)