Relacja na żywo: Mecz Chrobry Głogów vs. Zagłębie Sosnowiec

0
1176

Sobota 17.03.2012 | 15:00 – Relacja na żywo z meczu piłki nożnej Chrobry Głogów vs. Zagłębie Sosnowiec

Chrobry Głogów 1-1(1-0) Zagłębie Sosnowiec

II Połowa spotkania

– Piłkarzom życzymy powodzenia w następnych spotkaniach , a Państwu dziękujemy za pobyt z nami, zapraszamy na kolejne relacje Live ze spotkań II ligi

– szkoda, było blisko, smutek w drużynie gospodarzy, podziękowania dla kibiców

93`- Koniec spotkania, Chrobry remisuje z Zagłębiem , dwie zupełnie odmienne połowy spotkania

92`- Rzut rożny dla gości, piłka wypiąstkowana przez Augustyna

91`- Rzut rożny – jedna z ostatnich szans Chrobrego, kontra gości , niecelne uderzenie, na boisku akcja za akcję

90`- Sędzia dolicza 3 minuty

89`- Proste straty piłkarzy Chrobrego uniemożliwiają skuteczną akcję

87`- Rzut wolny dla Chrobrego, Soboń posyła piłkę wysoko nad bramką

86`- Zagłębie spokojnie rozgrywa piłkę, remis chyba ich satysfakcjonuje

85`- Żółta kartka – Damian Celuch

84`- Rzut rożny dla Chrobrego, skutecznie głową piłkarze Zagłębia

80`- przed nami ostatnie 10 minut spotkania, czy Chrobry zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

80`- Mamy debiut Damana Celucha, z boiska schodzi Grzegorz Wan, Damian – witamy w Chrobrym

79`- Żółtą kartką ukarany strzelec bramki dla gości – Jabłoński

77`-Indywidualna akcja Adama Filbiera, zakończona na ostatnim obrońcy gości – mało brakowało

75`- Piłkarze Chrobrego chcąc utrzymać pozycję wicelidera muszą zaatakować, tymczasem kolejny strzał na bramkę Chrobrego

73`- Gool – to wisiało w powietrzu, w zamieszaniu w polu karnym biernie zachowali się obrońcy co skutecznie wykorzystał Jabłoński. Mamy remis

71`- raz za razem dośrodkowania w pole karne Chrobrego, skutectzna gra głową Głogowskich obrońców

70`- Gra przeniosłą się w pobliże pola karnego gospodarzy, niecelny strzał piłkarza Zagłębia, Chrobry cofniety do defensywy

66`-Zmiana w Chrobrym, boisko opuszcza Kondrad Kaczmarek, w jego miesce Adam Filbier
65`- Poziom spotkania opadł, gra toczy się w środkowej części boiska

60`- zmiana w drużynie gospodarzy, z boiska schodzi Mateusz Niedźwiedź, w jego miejsce wchodzi Mateusz Hałambiec

– doping na trybunach nie ustaje,

59`- gra toczy się w środku pola, skuteczna gra obronna obydwu drużyn

54`- kolejny rajd prawą stroną Konrada Kaczmarka, niestety dośrodkowanie niecelne

52`- Chrobry cofnięty do defensywy, zapewne wskazówki trenera dotyczyły gry z kontry

48`- gra toczy się w środku pola, Chrobry troche się cofnął

46`- gwizdek arbitra rozpoczyna II połowe meczu

——-

Przerwa
– pokaz grupy tanecznej Chrobrego Głogów
– na trybunach cisza- kibiców gości około 300
– Pierwsza połowa spotkania zdecydowanie pod dyktando Chrobrego, pomarańczowo-czarni raz za razem atakowali bramkę przeciwnika

– piłkarze wracają na plac gry, pozostało 45 minut meczu
————
I Połowa Spotkania

-Na stadionie pojawiają się kibice gości – 4 autokary
– Frekwencja na trybunie Głogowskiej nie należy do imponujących
01′- Pierwszy gwizdek arbitra rozpoczyna spotkanie

02`-Chrobry od początku w natarciu, lewą stroną zerwał się Stasiak, jednak dośrodkowanie wyłapane przez bramkarza

07` Prawą stroną Bukraba, niestety niecelne podanie uniemożliwiło wkończenie akcji

10`-Skuteczny rajd Kaczmarka, osamotniony wstrzymue akcję

12`- optyczna przewaga po stronie Chrobrego

16`- Strata w środku pola Mateusza Niedżwiedzia, groźna kontra, przejęta przez obrońców Chrobrego

21` Stasiak przebiega piłką całą połowę boiska , rzut wolny

22`- Goool !!! Dośrodkowanie z rzutu wolnego wprost na głowę Michała Michalca, ten ładnym strzałem pokonuje bramkarza, 1-0 dla Chrobrego!

30` Rzut wolny w pobliżu pola karnego Chrobrego, celny strzał, ale na posterunku Michał Augustyn

32-` Stasiak sam na sam z bramkarzem, próba lobowania niestety wyłapana przez bramkarza gości, wynik bez zmian

34` Chrobry nadal atakuje, strzał z dystansu Sobonia obroniony przez golkipera

38`- wolny w pobliżu pola karnego gospodarzy, bezpośredni strzał daleko poza bramką,

– na trybunach wrzawa, do dopingu włączają się kibice gości, coraz lepsze widowisko

40`- żółta karta dla zawodnika gości : Łukasz Matusiak

42` Oblężenie bramki gości , akcją za akcją, goście potrzebują odetchnąć

44` Zdeżenie głowami w okolicy środka boiska Sobonia i Michalca, oboje leża na murawie

45`- sędzia przedłuża 2 minuty

47`- Koniec pierwszej części spotkania

Słady:

Chrobry Augustyn, Ziemniak, Sylwestrzak, Samiec, Michalec, Bukraba, Niedżwiedż, Soboń, Kaczmarek, Wan, Stasiak
Zagłębie: Suchański, Lachowski, Jankowski, Szatan, Gleń Jarczyk, Białek, Karpowicz, Matusiak, Ostroushko, Wawrzyniak

Spotkanie sędziują: G-Andrzej Martynowicz, AI- Artur Smolnik, AII – Grzegorz Prostak – Łódzki Związek Sędziowski

Poprzedni artykułNa narty do Liberca
Następny artykułPrzedszkolaki już bezpieczne
Mówią, że lokalny patriotyzm w dzisiejszych czasach do niczego nie prowadzi, a ja nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu. Już od najmłodszych lat reprezentowałem barwy głogowskich klubów sportowych, wpychając nos wszędzie gdzie tylko się mieścił. Ciekawość pozwoliła mi być wszędzie tam gdzie coś się działo, a ludzie wokół mnie zawsze mieli świeże informacje. Jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, ale to nie szkoła nauczyła mnie wiary i siły by zacząć zmieniać świat od siebie. Sport, edukacja i muzyka są w moim życiu postaciami pierwszoplanowymi, cała reszta to tło, którego poszczególne elementy, od czasu do czasu się uwypuklają. :)