Turniej Mikołajkowy

0
1074

13 grudnia rozegrany został Turniej Mikołajkowy Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 w Głogowie.13 grudnia rozegrany został Turniej Mikołajkowy Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 w Głogowie. Turniej odbył się na Hali Widowiskowo-Sportowej im. Ryszarda Matuszaka. W zawodach udział wzięło sześć zespołów ( chłpocy 1999 lub młodsi): cztery z Głogowa, jeden z Legnicy i jeden z Nowej Soli. Zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 9 z Legnicy. Tuż za nią na podium uplasowały się zespoły z Głogowa: Szkoła Podstawowa nr 7 (drugie miejsce) oraz Szkoła podstawowa nr 10 (trzecie miejsce). Królem strzelców został Hubert Kasprzak, najlepszym bramkarzem Jakub Siedlecki, a najlepszym zawodnikiem całego turnieju wybrano Patryka Niedzielenko. Najlepiej kibicujacą klasą z SP 7 okazała się klasa III c, kóra w nagrodę będzie miała wstęp wolny na mecz PGNiG Superligi mężczyzn.