Pogrom pod siatką!

0
1224

SPS Chrobry Głogów

Dla siatkarzy SPS-u Chrobry Głogów tegoroczny sezon III ligi przebiega satysfakcjonująco. Tabela ligowa pokazuje, że o mistrzostwo powalczą trzy zespoły. Rękawice podjęły: Gwardia Wrocław i MKS Oława. Jeśli głogowianie liczą na zwycięstwo w rozgrywkach muszą wygrywać. Kolejny krok postawili w ubiegłą sobotę za sprawą pojedynku z autsiderem ligi – Pogoń Góra. Chrobry Głogów rozbił rywala 3-0 i plasuje się na pozycji wicelidera ligi. Kolejne spotkanie w sobotę w Kamiennej Górze.

Sobotni rywal Chrobrego – Pogoń Góra dotrzymywał kroku głogowianom przez zaledwie kilka minut. W pierwszym secie udało się gościom ugrać osiemnaście punktów. W dwóch kolejnych setach siatkarze SPS-u nie dali pograć rywalowi, kończąc sety przy 13-punktowych zdobyczach rywali. Pogoń Góra to zdecydowanie najsłabszy rywal w lidze. Dużym plusem naszych siatkarzy jest fakt nie straconego seta. Kolejnym przeciwnikiem w rundzie zasadniczej będą siatkarze z Kamiennej Góry. Wszystko wskazuje jednak na fakt, że w III lidze liczą się już tylko trzy zespoły: Gwardia Wrocław, MKS Oława, Chrobry Głogów.