Usiłował ukraść trzy samochody

0
1190

Policjanci z Wydziału Prewencji, po krótkim pościgu, zatrzymali 25 – latka, podejrzanego o usiłowanie kradzieży trzech samochodów osobowych. Patrol zatrzymał mężczyznę, krótko po tym jak policja otrzymała zgłoszenie o usiłowaniu kradzieży. Podejrzany był już karany za podobne przestępstwa, grozi mu nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

9 maja w nocy, około godziny 2:00, oficer dyżurny KPP w Głogowie, został telefonicznie powiadomiony o usiłowaniu kradzieży samochodu citroen, zaparkowanego na jednej z ulic w centrum  Głogowa. Szybka reakcja policjantów z patrolu, umożliwiła zatrzymanie po krótkim pościgu, 25 – letniego mieszkańca powiatu głogowskiego. Podejrzany usiłował uciekać ale został zatrzymany przez policjantów i obezwładniony.


25 – latek przyznał się do usiłowania kradzieży citroena. Nie był to jedyny zarzut jaki usłyszał. Policjanci ustalili, że krótko przed zatrzymanie oraz dzień wcześniej, usiłował dokonać kradzieży dwóch innych samochodów. Były to pojazdy renault oraz audi.


Podejrzany usłyszał trzy zarzuty usiłowania kradzieży samochodów. Działał w warunkach recydywy. Grozi mu kara, nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

KPP GŁOGÓW