Sojusz Lewicy Demokratycznej posadzi kolejne drzewa

0
1143

To już niemal tradycja, że Sojusz Lewicy Demokratycznej w Głogowie pod koniec kwietnia organizuje społeczną akcje sadzenia drzewek i krzewów. Akcja ta w tym roku organizowana jest po raz czternasty, a jej efekty są już widoczne w wielu miejscach. Drzewka i krzewy sadzone są z okazji powstania partii Sojuszu Lewicy Demokratycznej w mieście Głogowie. W tym roku sadzenie odbędzie się w najbliższą sobotę (27 kwietnia), a upiększone zostaną okolice Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie.

Od czternastu lat przedstawiciele Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Głogowie spotykają się w różnych częściach miasta po to, aby zasadzić drzewka i krzewy. W ten sposób świętują rocznicę powstania partii w Głogowie. Tym razem sadzenie drzewek odbędzie się w najbliższą sobotę, czyli 27 kwietnia. – W tym roku będziemy porządkować i uzupełniać krzewami teren i okolice Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie. Jest to często odwiedzane miejsce przez mieszkańców Głogowa, ale także przyjezdnych gości. Tym bardziej nam miło, że naszą pracą przyczynimy się do upiększenia tego terenu – mówi Fabian Ganczarski, Sekretarz Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Głogowie. Akcja sadzenia krzewów rozpocznie się o godzinie 10.00. Jednak w tym dniu członkowie Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Głogowie nie będą tylko upiększać miasto. Akcja zostanie połączona z informowaniem mieszkańców o działaniach partii zarówno na terenie miasta Głogowa, jak i Powiatu Głogowskiego. – Zapraszamy wszystkich chętnych do przyłączenia się do naszej pracy – zachęca Fabian Ganczarski.

Przypominamy, że w ubiegłym roku przedstawiciele Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Głogowie sadzili drzewka i krzewy w okolicach ronda przy ulicy Bolesława Krzywoustego.