– REKLAMA –
Strona główna Powiat Głogowski

Powiat Głogowski

Groził synowi nożem, trafił do aresztu

Policjanci z patrolu prewencji zatrzymali 44 – letniego głogowianina, który przy użyciu noża groził swojemu synowi pozbawieniem życia. Mężczyzna usłyszał zarzuty groźby karalnej oraz narusznia nietykalności cielesnej. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2. Na wniosek policji I prokuratury, sąd aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy.

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, uszkodził inny pojazd i uciekł z miejsca zdarzenia

Policjanci Wydziału Prewencji po krótkich poszukiwaniach, ustalili miejsce postoju pojazdu sprawcy kolizji i zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który odjechał z miejsca zdarzenia. 73 – letni głogowianin był nietrzeźwy i miał 2, 32 promila alkoholu w organizmie. Grozi mu teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.

Jak fizjoterapeuta ocenia stan układu ruchu?

Do dokładnego rozpoznania Twojego problemu wymagane jest przeprowadzenie diagnostyki funkcjonalnej.

Jak ochronić się przed udarem?

Pływalnia Chrobry Głogów radzi w jaki sposób chronić się przed udarem, sprawdź!

Kadra Chrobrego

Górny rząd od lewej: Damian Kowalczyk, Marek Wasiluk, Przemysław Stolc, Adam Makuchowski, Mateusz Abramowicz, Michał Szromnik, Kacper Pietrzczyk, Michał Michalec, Paul Filipowicz.

Budowa ul. Długiej potrwa dłużej

Wykonawca prac wystąpił z wnioskiem o przesunięcie zakończenia budowy ulicy na przyszły rok z powodu wystąpienia kolizji z istniejącymi sieciami podziemnymi (zlokalizowanymi na budowie w innych miejscach niż zaznaczono na mapie). Problem z sieciami dotyczy odcinka od ul. Garncarskiej do ul. Kotlarskiej.

POPULARNE

HOT NEWS