Strona główna Powiat Głogowski

Powiat Głogowski

Policja przedstawia portret pamięciowy sprawcy napadu na bank

W związku z prowadzonym śledztwem w sprawie napadu na placówkę bankową, w dniu 3 grudnia 2018 roku w Głogowie, Policja publikuje portret pamięciowy mężczyzny, który podejrzewany jest o dokonanie tego przestępstwa.

Konwój św. Mikołaja 2018

W niedzielę w godz. 12:30 – 20:00 po drogach gminy Jerzmanowa poruszał się dziwny pojazd. Były to dzwoniące sanie zaprzężone w wóz strażacki, a na nich siedział tęgawy jegomość z białą, długą brodą i w czerwonym stroju. Niestrudzenie machał dzwonkiem i wiózł skrzynię pełną prezentów. Ze skrzyni wystawała także rózga. Czy wiecie kogo ścigał jadący za nim i migający światełkami pojazd i kto nim kierował? Prosimy o podanie szczegółowych informacji.
2014-02-27-tydzien-pomocy-ofiarom-przestepstw@Glogow--Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2014-02-27 100023

Rodzina wspierająca

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pęcławiu poszukuje rodzin zainteresowanych współpracą na rzecz rodzin przeżywających trudności opiekuńczo - wychowawcze. Jedną z form pomocy dla rodzin przeżywających trudności w zakresie opieki i wychowania dzieci są rodziny wspierające, które we współpracy z asystentem rodziny pomagają konkretnej rodzinie:

Partnerskie Spotkanie Bożonarodzeniowe seniorów w miejscowości Herzberg

W miniony czwartek 6 grudnia 2018 roku odbyło się tradycyjne Spotkanie Bożonarodzeniowe seniorów w miejscowości Herzberg w ramach wzmocnienia niemiecko-polskiego partnerstwa Gminy Rietz-Neuedorf i Gminy Jerzmanowa. W spotkaniu uczestniczyło 19 mieszkańców naszej gminy. Na czele delegacji z naszej gminy stał Wójt Gminy Lesław Golba. W jej składzie oprócz przedstawicieli seniorów z niemal wszystkich naszych miejscowości był także Przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Kozakowski oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Barbara Reszczyńska.

Coraz bliżej Święta i ciężarówka Coca-Cola coraz bliżej Nas…

W ciągu kilku ostatnich lat stały się symbolem zbliżającej się Pierwszej Gwiazdki, wprowadzają wszystkich w świąteczny nastrój, są głośne, pięknie oświetlone i czerwone jak Święty Mikołaj – mowa o legendarnych, amerykańskich ciężarówkach Coca -Cola.  Kultowa ciężarówka Coca- Cola wyruszyła już w świąteczną trasę, do Głogowa zawita 21-go grudnia!

Warsztaty z wykorzystaniem klocków Lego

W dniach 05-06.12.2018 roku w Szkole Podstawowej w Nielubi oraz w Szkole Podstawowej w Brzegu Głogowskim odbyły się warsztaty techniczne dla dzieci pt. ,,Klockowe L- Maszyny".
- Advertisement -

POPULARNE

HOT NEWS

X
X