– REKLAMA –
Strona główna Powiat Głogowski

Powiat Głogowski

Dolnośląska Trójaglomeracja

W czwartek (21 lutego ) Krzysztof Nester wicestarosta polkowicki i Jan Wojtowicz przewodniczący powiatowej Komisji Rozwoju Gospodarczego i Ochrony Środowiska uczestniczyli w spotkaniu konsultacyjnym dotyczącym projektu Dolnośląskiej Trójaglomeracji.

Dyskusja i książki

Lutowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki to rozmowy na temat pasjonujące i trudnej reporterskiej lektury Kamila Bułaka pt.: „Wszystkie dzieci Louisa”.

Wybierali sołtysów w Dobrzejowicach oraz Domianowicach

Mieszkańcy sołectw Dobrzejowice i Domaniowice zebrali się, aby wybrać sołtysa i Radę Sołecką na nową kadencję.

Umów się na wizytę z prawnikiem

Od 15 lutego istnieje możliwość umawiania się na wizyty w punkcie nieodpłatnej pomocy prawnej poprzez rezerwację elektroniczną.

Finał konkursu „Kocia magia”

Rozstrzygnięcie powiatowego konkursu literacko – plastycznego pn.: „Kocia magia” odbędzie się 26 lutego 2019 r. o godz. 10:00 w Dziale Dziecięco – Młodzieżowym w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15, w dwóch kategoriach wiekowych klasy I- III oraz klasy IV – VIII.

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Jerzmanowa

Przypominamy, że zgodnie z Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego w najbliższą niedzielę - 24 lutego 2019 r. Zostaną przeprowadzone wybory uzupełniające do Rady Gminy Jerzmanowa w okręgu wyborczym nr 7 w Jaczowie.

POPULARNE

HOT NEWS

X
X