– REKLAMA –

Gm. Grębocice

Zwrot podatku akcyzowego

Gmina Grębocice przypomina, że od 1 sierpnia 2019 r. do 2 września 2019 r. rolnicy mogą składać w Urzędzie Gminy Grębocice wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej (pracy w rolnictwie, ogrodnictwie, hodowli ryb oraz w leśnictwie)

Będą zmiany na ul. Spółdzielczej

Gmina Grębocice podjęła działania dotyczące zmian organizacji ruchu na terenie gminy. W związku z czym opracowane zostały projekty zmiany organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulicy Kolejowej z ulicą Spółdzielczą. Zmiany dotyczą ograniczeń tonażu dla pojazdów wjeżdżających na ul. Spółdzielczą do 10 ton (ograniczenie nie dotyczy sprzętu i maszyn rolniczych). Zamontowane zostanie również oznakowanie ograniczenia prędkości do 40 km/h.

Wójt z wizytą u jubilata

Pan Karol Wróblewski w środę (24.07) skończył 93 lata i jest najstarszym mężczyzną w Gminie Grębocice.

Remont drogi z dofinansowaniem

Asfaltem, między polami ze Starej Rzeki do Świnina. Właśnie między tymi dwoma miejscowościami na 1,6 kilometrowym odcinku, Gmina Grębocice modernizuje drogę gruntową rolną, która po remoncie będzie drogą asfaltową.
Miedziak.info.pl długopis pióro kartka pisanie kaligrafia

Przetarg na wynajem przychodni w Gminie Grębocice

Wójt Gminy Grębocice ogłasza I przetarg pisemny nieograniczony na wynajem pomieszczeń o łącznej powierzchni użytkowej 501,87 m2 w budynku znajdującym się w Grębocicach przy ul. Zielonej 3A z przeznaczeniem na prowadzenie działalności w zakresie świadczeń zdrowotnych.

Strażacy są z rolnikami!!! Kosisz zboże – daj im znać!!!

Ostatnie wydarzenia, wysoki stopień zagrożenia pożarowego i pożary, które strawiły uprawy kilku rolników w naszym regionie dały dużo do myślenia. Strażacy z Gminy Grębocice zawsze pomocni i gotowi do niesienia pomocy, wyszli do Wójta Romana Jabłońskiego z inicjatywą zorganizowania dyżurów, podczas których strażacy będą w pełnej gotowości bojowej, by w razie pożaru móc natychmiast stawić czoła zagrożeniu.

POPULARNE

HOT NEWS