Gm. Grębocice

KLUB SENIOR+ w Gminie Grębocice

Gmina Grębocice przystąpiła do konkursu programu ,, Senior + " Edycja 2018 i otrzymała dofinansowanie na remont pomieszczeń oraz na funkcjonowanie przyszłej placówki.

Świętowanie w Grębocicach!

Wójt Gminy Grębocice serdecznie zaprasza 11 listopada 2018r. do Grębocic na uroczyste obchody 100 – lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Świadczenia medyczne w ramach rehabilitacji domowej dla osób dorosłych

Bonifraterskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. realizuje świadczenia medyczne w ramach rehabilitacji domowej dla osób dorosłych na terenie powiatu polkowickiego.

„Bądź widoczny… świeć odblaskiem”

Wzorem lat ubiegłych Gmina Grębocice w okresie jesienno – zimowym rozdaje swoim mieszkańcom kamizelki odblaskowe.

Coraz niższa stopa bezrobocia na terenie powiatu polkowickiego

W Polsce od dłuższego czasu obserwuje się spadek stopy bezrobocia. Obecnie utrzymuje się ona na poziomie 8,2%. Najniższa stopa bezrobocia dotyka województwa dolnośląskiego. Liczne walory przyrodnicze tego rejonu sprzyjają rozwojowi strefy przemysłowej, turystycznej oraz gospodarczej. Dzięki temu pojawiają się nowe miejsca pracy. Stopa bezrobocia w powiecie polkowickim wynosi 7,2%.

Wsie powiatu polkowickiego coraz bardziej zadbane

Nie tylko miasta chcą dobrze się prezentować. Nie tylko w miastach są ludzie, którzy działają na rzecz wspólnego dobra. Nie tylko do miast płyną środki na cele pożytku publicznego. Od wielu lat powiat polkowicki udowadnia, że wygląd wsi na jego terenie jest bardzo ważny i że warto wspierać pomysłowe inicjatywy mieszkańców.
- Advertisement -

POPULARNE

HOT NEWS

X
X