– REKLAMA –

Gm. Grębocice

Ważna informacja z Gminy Grębocice!

Komunikat, z którym warto się zapoznać!

Wójt otrzymał absolutorium

Wójt Gminy Grębocice Roman Jabłoński, pierwszy w naszym regionie, otrzymał  absolutorium z wykonania budżetu za ubiegły rok. Uchwałę w tej sprawie Rada Gminy Grębocice podjęła jednogłośnie podczas sesji w dniu 10 czerwca.
Miedziak.info.pl długopis pióro kartka pisanie kaligrafia

Wybory Ławników 2020-2023

Informacja dotycząca wyboru ławników na okres kadencji 2020-2023.31 grudnia 2019 roku kończy się kadencja ławników sądów powszechnych 2016-2019.  W związku z tym Prezes Sądu Okręgowego...

Gmina na rowerach!

W tegorocznym Rodzinnym Rajdzie Rowerowym uczestniczyło 1088 osób. Jak widać do aktywności nie trzeba specjalnie namawiać mieszkańców Gminy Grębocice, którzy kolejny rok z rzędu pojawili się na linii startowej. Start tradycyjnie nastąpił z boiska sportowego przy miejscowej szkole. Dzieci, młodzież dorośli i seniorzy. Całe rodziny ruszyły na trasę.

Z książką za pan brat

„Tydzień Bibliotek” już za nami! To czas promocji czytelnictwa, książki i biblioteki. My włączamy się w tę akcję od 2004 roku. W tym roku było koło fortuny z zagadkami, rebusami, zadaniami i rekwizytami dla 6-latków.

Szczepienia przeciwko wirusowi HPV dla gminy Grębocice

Szczepienia dziewcząt przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV) realizuje w Grębocicach Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych. Władze gminy Grębocice zadecydowały o finansowaniu tych świadczeń w 2019 roku z samorządowego budżetu.

POPULARNE

HOT NEWS