Głogów

Niciński zostaje, kilku poszuka nowych klubów

Słaba runda w wykonaniu pierwszoligowych piłkarzy Chrobrego Głogów sprawiła, że zimą klub chce pożegnać kilku zawodników. Część graczy otrzymała wolną rękę w poszukiwaniu nowych pracodawców, jeden natomiast chce trafić do wyższej klasy rozgrywkowej. Mimo słabych wyników, swoją posadę ocalił trener Grzegorz Niciński.

Z Chrobrego Głogów do dolnośląskiej kadry

Dwie piłkarki Chrobrego Głogów pojechały do Dzierżoniowa, by wziąć udział w konsultacjach kadry Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej do lat 14. Wyróżnione zostały: Katarzyna Olszewska oraz Dominika Frankowska. Zdaniem trenera Artura Przybyła, dla zawodniczek to świetna motywacja do dalszej pracy.

Polegli w Piotrkowie Trybunalskim

Bez punktów wrócili z Piotrkowa Trybunalskiego szczypiorniści SPR Chrobrego Głogów. Podopieczni Jarosława Cieślikowskiego przegrali wyjazdowe spotkanie 27:30. O rezultacie meczu zadecydowały końcowe minuty. W nich lepiej zagrali gospodarze i to oni dopisali do swojego konta trzy oczka.

Każda passa ma swój koniec. SPS Chrobry – Aqua-Zdrój Wałbrzych 0:3

Licznik odliczający dni od ostatniej domowej porażki siatkarzy SPS Chrobrego Głogów, został dziś wyzerowany. Pomarańczowo-czarni polegli w meczu na szczycie drugoligowej grupy IV z MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych 0:3. Każdy z setów był wyrównany, ale pełna pula powędrowała do gości.

Ważny sprawdzian SPS Chrobrego Głogów. Twierdza gości lidera

Już jutro siatkarze SPS Chrobrego Głogów staną do walki o kolejne punkty na drugoligowych parkietach. Tym razem zadanie będzie najtrudniejsze z możliwych, bo do Głogowa zawita lider rozgrywek, MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych. Głogowianie na swoim boisku jednak nie przegrywają.

Co ma zrobić pacjent, gdy lekarz wypisze zwolnienie na papierze?

Jak informuje ZUS, w pierwszym tygodniu obowiązywania elektronicznych zwolnień lekarze na Dolnym Śląsku wystawili w sieci 37 758 zaświadczeń dla swoich chorych pacjentów. W całym kraju do ZUS wpłynęło ponad pół miliona eZLA. Obecnie już tylko 1,5% medyków wystawiających zwolnienia nie dysponuje własnym profilem na PUE ZUS. Pomimo zmian w przepisach, do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych nadal wpływają zaświadczenia papierowe , które od 1 grudnia nie powinny być honorowane, jako niemające umocowania w przepisach prawa. ZUS zapewnia jednak, że pacjenci w żadnym przypadku nie będą poszkodowani.
- Advertisement -

POPULARNE

HOT NEWS

X
X