– REKLAMA –

Głogów

Przedsionek Raju 2019 w Głogowie

Tegoroczna edycja cyklu koncertów „PRZEDSIONEK RAJU”, organizowanych przez Fundację Muzyki Dawnej „CANOR”, poświęcona jest twórczości Antonio Vivaldiego i Jana Sebastiana Bacha. W Głogowie zaplanowane są dwa występy w ramach tego przedsięwzięcia.

Upały – policja apeluje o rozsądek i rozwagę na drodze!

Podczas upału kierowca narażony jest na większe zmęczenie i dekoncentrację. Pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznej odległości między pojazdami oraz wyczuleniu na zachowanie innych na drodze. Stosujmy zasadę ograniczonego zaufania. Pamiętajmy aby nie pozostawiać w zamkniętych, rozgrzanych autach dzieci ani zwierząt, gdyż może dojść do tragedii.

Uczeń godny naśladowania – XI Finał konkursu w Kotli

14 czerwca w Szkole Podstawowej w Kotli, miało miejsce uroczyste podsumowanie konkursu „Uczeń godny naśladowania”. Konkurs propaguje wzorowe zachowanie dzieci i młodzieży. Inicjatorem akcji prowadzonej od jedenastu lat, jest dzielnicowy z gminy Kotla. Akcję wspierają władze samorządowe, Rada Rodziców przy SP w Kotli, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Lato 2019 w Głogowie – Miejska Biblioteka Publiczna

Wakacyjne nudy w Głogowie? Nic bardziej mylnego! Sprawdź co się dzieje w naszym mieście!

Głogowscy policjanci – honorowi dawcy krwi, otrzymali odznaczenia podczas uroczystej gali we Wrocławiu

Aspirant. szt. Andrzej Zieliński oraz aspirant. szt. Sławomir Kopeć – policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie, otrzymali odznaczenie „ Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”. Uroczystość odbyła się 12 czerwca 2019 roku, w Teatrze Polskim we Wrocławiu. To najwyższe odznaczenia dla krwiodawcy, niezwykle ważne i prestiżowe. Każdy z policjantów z Głogowa oddał honorowo, ponad 40 litrów krwi.
Miedziak Policja sygnał policyjny radiowóz

Alert policji! Uważaj na fałszywe wiadomości!

W związku z pojawiającymi się telefonami i wiadomościami od obywateli o otrzymywanych wiadomościach wysyłanych rzekomo przez funkcjonariuszy Policji informujemy, że Polska Policja w przesyłanych, drogą elektroniczną, wiadomościach, nigdy nie wysyła żadnych linków do stron, czy też spakowanych plików, które odbiorca powinien sam rozpakować.- czytamy na stronie głogowskiej policji.

POPULARNE

HOT NEWS