– REKLAMA –

Głogów

Urodziny salonu Komputronik w Głogowie i atrakcje dla gości

Urodziny salonu Komputronik w Głogowie i atrakcje dla gości

Komputronik zaprasza serdecznie wszystkich do wspólnego świętowania urodzin salonu przy ulicy Słodowej 14. Obchody kolejnej rocznicy rozpoczną się o godzinie 10:00, 16 lutego bieżącego roku. Z okazji tego święta przygotowano szereg specjalnych promocji i atrakcyjną ofertę produktową.
Policja Komenda wejście

Sprawdzają zachowanie pieszych i przypominają zasady bezpieczeństwa

Dzisiaj, od wczesnych godzin rannych policjanci Wydziału Ruchu Drogowego prowadzą działania „Pieszy kontra pojazd”. Uwaga policjantów skupiona jest na niechronionych uczestnikach ruchu drogowego. Niestety, okazuje się, że nadal bardzo często przechodzimy przez jezdnię w miejscach niedozwolonych lub ignorujemy sygnalizację świetlną. Szybciej, wcale nie oznacza bezpieczniej- warto o tym pamiętać…
Miedziak Policja bok radiowozu 112

Pijany kierowca i pasażer z narkotykami

Policjanci z Wydziału Prewencji zatrzymali mężczyznę, który kierował samochodem będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu we krwi. Zarzuty usłyszał również pasażer, który przyznał się do posiadania narkotyków…

Premier odwiedził Głogowski Szpital Powiatowy

Starosta Głogowski Jarosław Dudkowiak oraz Prezes Głogowskiego Szpitala Powiatowego Edward Schmidt gościli dzisiaj Premiera Mateusza Morawieckiego. 

Będzie bezpieczniej. Przy Zamku wybudują przejście podziemne dla pieszych

Na jutrzejszej nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej zostanie zgłoszona prezydencka poprawka do budżetu Gminy Miejskiej Głogów na rok 2019. Przewiduje ona wykonanie dokumentacji na budowę podziemnego przejścia dla pieszych przy Zamku Książąt Głogowskich, tuż przed Mostem Tolerancji.
Miedziak Fluiconnecto przemysł ciężki utrzymanie ruchu maszyny

Wrocławskie Fluiconnecto kluczem do utrzymania ruchu dolnośląskiego przemysłu?

Teren Wrocławia, ale też ogólnie całego województwa dolnośląskiego, jest niezwykle bogaty w różnego rodzaju zakłady przemysłowe, w których ruch musi być utrzymany przez cały czas dla sprawnego ich funkcjonowania. W przemyśle nie można pozwolić sobie na przestoje, bo generuje to ogromne straty finansowe. Właśnie w tym przemysł wspiera firma Fluiconnecto, mająca swoją siedzibę we Wrocławiu, a działająca w całym województwie dolnośląskim.

POPULARNE

HOT NEWS

X
X