Relacja na żywo: Chrobry Głogów – Raków Częstochowa

Zapraszamy!

04.08.2012 godz. 17:45
[PROSZĘ NIE ODŚWIEŻAĆ STRONY – TREŚĆ AKTUALIZUJE SIĘ AUTOMATYCZNIE]

19:55

Słabo zaprezentowali się głogowianie w meczu inauguracyjnym II Ligi Zachodniej, przygrywając na własnym stadionie z Rakowem Częstochowa 0-2.
Dziękujemy za wspólne śledzenie relacji na żywo.
Zapraszamy podczas następnych spotkań pomarańczowo-czarnych.

19:53

90+’ – Indywidualna akcja Grzybowskiego, mamy rzut rożny – przeniesiony ponad bramką.

19:51

90 +’ – Piłkarze Rakowa nie spieszą się, raz po raz podając do własnego bramkarza.

19:50

90′- Sędzia główny dolicza 5 minut do regulaminowego czasu.

19:48

90′ – Próba Grzybowskiego z dystansu, prosto w nogi obrońcy.

19:47

89′ – Rzut wolny w okolicy środka boiska, obrońcy w polu karnym, strzał Sędziaka, w rękach bramkarza.

19:46

88′ – Chrobry się budzi? Groźne dośrodkowanie z lewej strony w ostatnim momencie wyłapuje Kos.

19:45

85′- Zamieszanie w polu bramkowym gości, na rzut rożny wybijają obrońcy.
Stały fragment kończy się na bramkarzu.

19:43

84′ – Mamy bramkę, niestety ze spalonego, sędzia nie uznaje. To chyba pierwsza dobra akcja głogowian w drugiej części.

19:43

82′ – Do końca regulaminowego czasu gry pozostało 8 minut. Nic nie zapowiada zmiany wyniku.

19:35

78′- Groźna sytuacja pod bramką Budnika. Dośrodkowanie z prawej strony, strzał z pierwszej piłki, minimalnie obok bramki.

19:35

75′ – Zmiana: Grzybowski za Szczepaniaka

19:33

73′ – Całkowita kontrola po stronie Rakowa. Głogowianie bezradni, od czasu do czasu próbujący indywidualnych akcji.

19:32

72′ – Sympatycy robią co mogą. Trwa nieustający doping dla pomarańczowo-czarnych. Niestety dziś piłkarze się nie dostosowali.

19:29

68′ – W drugiej części spotkania najaktywniejszy jest Szczepaniak, niestety nie ma wsparcia wśród kolegów.

19:29

65′ – Dużo lepiej prezentuję się w dzisiejszym spotkaniu Raków Częstochowa. Chrobry to tylko cień zespołu z poprzedniej rundy jesiennej. Głogowianie nie mają czym postraszyć przeciwnika.

19:27

65′ – Dużo lepiej prezentuje się w dzisiejszym spotkaniu Raków Częstochowa. Chrobry to tylko cień zespołu z poprzedniej rundy jesiennej. Głogowianie nie mają czym postraszyć przeciwnika.

19:24

65′ – Indywidualnie Wan, faulowany przed polem karnym. Mamy rzut rożny z okolicy szesnastego metra do bramki gości.

19:23

63′ – Goście wciąż napierają.
Zmiana: Filbier za Machaja

19:22

60′ – Goool! Tak to musiało się skończyć. Chrobry przegrywa już 0-2

19:20

59 ‘ – dośrodkowanie Machaja z rzutu wolnego, piąstkuje Kos.

Czerwona kartka!

2 żółta kartka dla Ziemniaka, Krzysztof opuszcza boisko.
Jeszcze cięższa sytuacja głogowian.

19:17

58′ – Zmiana: Kowalczuk za Sobonia

19:15

57′ – Ziemniak, dośrodkowanie z prawej strony wprost na głowę Wana. Niestety niecelnie.

19:14

54′ – Słabo wyglądają głogowianie pod względem fizycznym.

Żółta kartka – Napora

19:12

52′ – Trwa głośny doping sympatyków głogowskiej drużyny. Kibice nie przestają wierzyć w dobry rezultat, pomimo, że Chrobry nie tworzy sobie dziś wielu dogodnych sytuacji do zdobycia bramki.

19:11

53′ – Hałambiec z dystansu. Piłka wprost w ręce bramkarza gości.

19:09

50′ – Coraz większe zdenerwowanie na ławce rezerwowych gospodarzy. Trener Mamrot napomniany przez arbitra.

19:09

49′ – Akcje głogowian rozpoczął Otwinowski, podanie do Sędziaka w ostatnim momencie przecinają obrońcy.

19:07

46′ – Piłkarze Rakowa już ewidentnie zwalniają grę. Zwycięstwo w Głogowie były by dla Częstochowian dużą niespodzianką.

19:05

45′ – Sędzia główny rozpoczyna drugie 45 minut. Bez zmian w obu jedenastkach.

19:03

Piłkarze wbiegają na boisko. 45 minut szans głogowian na zwycięstwo w meczu inauguracyjnym.

18:59

Wszyscy piłkarze w pomarańczowych strojach w intensywnej rozgrzewce pod okiem II trenera Jakuba Wolnego.

18:53

Pierwsza połowa zdecydowanie dla piłkarzy gości. Chrobry to tylko tło tej drużyny ze spotkania z Miedzią Legnica. Miejmy nadzieję, że trener wstrząśnie piłkarzami w szatni.

18:52

45′ –  Żółta kartka – Kayode Balogun

40′ – Żółta kartka – Kmieć Łukasz

38′ – I jeszcze raz z szesnastego metra. Chrobry ma dużo szczęścia

37′ – Kolejny strzał z dystansu na bramkę Budnika

34′ – Przewaga optyczna po stronie gości

32′ – Mocne uderzenie z dystansu piłkarza Rakowa – Budnik na posterunku

30′ – Indywidualna akcja Szczepaniaka, zawodnik pada w polu karnym, ale nie może być mowy o karnym

29′ – Żółta kartka – Soboń

18:30

28′ – od początku spotkania aktywnością wykazuje się Grzegorz Wan, niezłe minuty w wykonaniu tego piłkarza. Po jego akcji mamy rzut rożny. Machaj – głową wybijają obrońcy.

18:26

24′ Indywidualna akcja Napory z lewej strony. Machaj faulem przerywa groźną akcję częstochowianina.

18:24

23′ – Póki co piłkarze z Częstochowy wyglądają lepiej bez względem szybkościowym, z łatwością wyprzedzając rywali.

18:22

21′ – Trener Ireneusz Mamrot ogląda spotkanie na stojąco, raz za razem przekazująć uwagi swoim podopiecznym.

18:19

18′ – Wan z lewej strony, skuteczny drybling, podanie wzdłuż bramki, w ostatniej chwili wybija obrońca.

18:18

17′ – Mecz nabiera tempa. Trwa doping głogowskich kibiców. Sympatycy gości powoli zapełniają swoją trybunę.

18:16

15′ – Szczepaniak wyprzedzony przez Kosa. Soboń próbował z dystansu, nad bramką.

18:15

14′ – Po raz kolejny nie pilnowany Pląskowski uderza głową. Tym razem piłka minimalnie mija lewy słupek bramki Budnika, który przy pierwszej bramce nie pozostał bez winy.

18:14

12′ – Lewą stroną goście, skutecznie Otwinowski. Rzut rożny.

18:12

10′ – Głogowianie się chyba tego nie spodziewali. Rozpoczęli trochę ospale, co niestety się zemściło. To dopiero początek meczu.

18:09

08′ – Gooll. Mamy bramkę dla gości. Wrzutkę z prawej strony wykończył Artur Pląskowski. Mamy 0-1.

18:08

Opaskę kapitana Chrobrego w dzisiejszym spotkaniu nałożył Maciej Soboń. Jeden z bardziej doświadczonych piłkarzy Chrobrego. W Głogowie występuje już po raz 3. Rozpoczynał w roku 1996 kiedy to spędził na Wita Stwosza 3 lata. Później próbował jeszcze w 2006 by wkońcu w 2011 zawitać po raz trzeci. Jak sam mówi – być może to mój ostatni klub.

18:05

05′ – Chrobry próbuje długimi piłkami, rośli obrońcy skutecznie przecinają podania.

18:03

03′ Przy piłce piłkarze Rakowa. Obrońcy spokojnie rozgrywają akcję.

18:02

Pierwsza próba gry jeden na jeden pod bramką gospodarzy, Rafał Otwinowski wyprzedza rywala.

18:00

01′ Pierwszy gwizdek sędziego. Rozpoczynają gospodarze.

17:59

Gospodarze na pomarańczowo, goście na biało.
Przed stadionem pojawiają się kibice gości.

17:58

Piłkarze obu drużyn w asyście arbitrów wychodzą na płytę boiska. Już za chwilę piłkarze rozpoczną sezon 2012/2013. Oby spotkania na własnym stadionie wychodziły naszym piłkarzom lepiej niż w poprzednim.