– REKLAMA –
Strona główna Powiat Polkowicki

Powiat Polkowicki

Miedziak Policja sygnał policyjny radiowóz

Policjanci z Przemkowa dzięki szybkiej reakcji ustalili sprawcę przestępstwa i odzyskali skradziony telefon

Zaangażowanie przemkowskich policjantów w pierwszych chwilach po zaistnieniu przestępstwa pozwoliło nie tylko dotrzeć do sprawcy kradzieży, ale również odzyskać skradziony telefon komórkowy o wartości blisko 2 tysięcy złotych. Mienie należące do 15-letniego ucznia jednej z przemkowskich szkół wróciło już w jego ręce, a zatrzymany w tej sprawie 22-latek usłyszał zarzut Grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

Polonez po raz dziewiąty

Polkowicki Rynek wypełnili dziś tegoroczni maturzyści i wzniosła muzyka narodowego tańca. To nieomylny znak, że egzamin dojrzałości dla absolwentów Zespołu Szkół zbliża się wielkimi krokami.
Miedziak Policja sygnał policyjny radiowóz

Podejrzani o kradzież w sklepie z elektroniką zatrzymani – policjanci odzyskali skradziony sprzęt

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyznom, ustalonym i zatrzymanym przez polkowickich policjantów, a podejrzanym o kradzież zestawu kina domowego w jednym z sklepów z elektroniką na terenie Polkowic. Soundbar wraz z subwooferem o wartości 1,5 tysiąca złotych został odzyskany przez funkcjonariuszy i wrócił do sklepu. O dalszym losie zatrzymanych mieszkańców powiatu głogowskiego zdecyduje teraz sąd.

Umów się na wizytę do prawnika

Od 15 lutego istnieje możliwość umawiania się na wizyty w punkcie nieodpłatnej pomocy prawnej poprzez rezerwację elektroniczną.
Miedziak Policja sygnał policyjny radiowóz

Policjanci ustalili sprawcę włamania do piwnicy na terenie Polkowic – mężczyznę zainteresował cudzy sprzęt...

Policjanci zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za włamania do piwnic, do których doszło w ostatnich dniach stycznia i w pierwszym tygodniu lutego bieżącego roku w Polkowicach 23-latek zabrał z okradanej piwnic sprzęt sportowy oraz wędkarski. Podejrzany ostatecznie usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, a ponadto był osobą poszukiwaną przez Prokuraturę Rejonową w Lubinie. Teraz mieszkaniec Polkowic musi się liczyć z prawnymi konsekwencjami swojego zachowania.

Zmiany w kolejnej spółce

Burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki odwołał dwóch dotychczasowych członków Rady Nadzorczej Przedsiębiorstwa Gospodarki Miejskiej Sp. z o.o.

POPULARNE

HOT NEWS

X
X