– REKLAMA –
Strona główna Powiat Polkowicki

Powiat Polkowicki

Informacja Biura Rzeczy Znalezionych!

UWAGA Biuro Rzeczy Znalezionych przy Starostwie Powiatowym w Polkowicach uprzejmie informuje, iż w dniu 25 września 2018r. na terenie Polkowic znaleziono telefon komórkowy.

Radny na medal

Podczas środowej gali laureatów Gazety Wrocławskiej wicestarosta Kamil Ciupak odebrał nagrodę, jako laureat I miejsca Radny Powiatu Polkowickiego.

Kłobuczyn laureatem jubileuszowego konkursu „Piękna Wieś Dolnośląska 2018”

Konkurs zorganizowany przez samorząd wojewódzki już po raz dziesiąty, jako jeden z elementów wsparcia dla sołectw i gmin uczestniczących w Odnowie Wsi Dolnośląskiej.

Mają nowoczesną autodrabinę

Polkowiccy strażacy mają się czym chwalić. Najnowszy, a zarazem najdroższy samochód w historii polkowickiej Straży Pożarnej trafił już do jednostki i bierze udział w akcjach.

XVII Igrzyska Sportowe w ZS w Chocianowie

Skok w dal, pchnięcie kulą bieg na 60 metrów czy przeciąganie liny. W piątek uczniowie z powiatowych rywalizowali w wybranych dyscyplinach olimpijskich. Kibicowali im najlepsi z najlepszych– mistrzowie olimpijscy: Mieczysław Łopatka, Ryszard Podlas, Leszek Swornowski, Andrzej Lis, Janusz Zarenkiewicz, Jacek Bodyk.

Wyjątkowa uroczystość w Kłobuczynie

Wyjątkowa uroczystość z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości RP odbyła się w Kłobuczynie. W niedziele OSP Kłobuczyn zorganizował poświęcenie kopii dzwonu Świętosław z 1300 roku pochodzącego z Kłobuczyna.

POPULARNE

HOT NEWS

X