– REKLAMA –

Gm. Kotla

Uwaga znaleziono psa!

Gmina Kotla informuje o znalezionym przesympatycznym czworonogu. Wiesz do kogo należy? Zgłoś to!

Nauczyły się jak radzić sobie w sytuacji zagrożenia

Metoda WenDo. Psycho-fizyczna siła kobiety w sytuacji zagrożenia – pod takim tytułem odbyło się dwudniowe szkolenie zorganizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kotli w dniach 3-4 czerwca 2019 r. Szkolenie GOPS zorganizował przy współpracy z Dolnośląskim Ośrodkiem Polityki Społecznej we Wrocławiu.

Wodna rekreacja na poprawę zdrowia

Zakończył się cykl wyjazdów uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kotli na basen w ramach kolejnej edycji projektu „Wodna rekreacja szansą na poprawę zdrowia dzieci z terenu Gminy Kotla” realizowanego w roku szkolnym 2018/2019. Tym razem utworzonych było 8 grup wyjazdowych. Każda z nich korzystała z basenu raz w miesiącu w okresie wrzesień-październik oraz marzec-maj.

Po lekcję do Książa!

47 uczniów Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Kotli uczęszczających w ramach projektu „Magia nauki” na zajęcia rozwijające z przyrody, matematyki i informatyki oraz dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki i geografii miało okazję uczestniczyć w zajęciach pozaszkolnych w Zamku Książ.

Dofinansowanie ze środków PFRON w Gminie Kotla

Na jakie potrzeby i na jakich zasadach można ubiegać się o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, pozostających w dyspozycji Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Głogowie, mogli dowiedzieć się w dniu dzisiejszymi mieszkańcy Gminy Kotla.

OSP w Kotli szkoli młodą kadrę!

OSP w Kotli jest beneficjentem środków otrzymanych z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego na realizację zadania pt. „Ognista pasja”. Projekt jest realizowany w okresie 2-letnim od 1 lipca 2018 r. do 31 października 2019 r.

POPULARNE

HOT NEWS