Gm. Jerzmanowa

Uwaga Mieszkańcy Gminy Jerzmanowa!

Dziś w Urzędzie Gminy Jerzmanowa dostępna będzie darmowa i merytoryczna pomoc. O kim mowa?
Pałac w Jerzmanowej

Zawiadomienie o II sesji Rady Gminy Jerzmanowa

W dniu 5 grudnia 2018 r. o godzinie 14:00 w sali obrad Urzędu Gminy Jerzmanowa, ul. Lipowa 4 odbędzie się II sesja Rady Gminy Jerzmanowa. Jakie uchwały będą podejmować radni?

Zapraszają na wieczerzę wigilijną

Gminne Centrum kultury w Jerzmanowej zaprasza Emerytów, Rencistów Osoby Starsze lub Samotne na Wieczerzę Wigilijną, która odbędzie się 16 grudnia o godz. 15:00 w Bądzowie na świetlicy wiejskiej.

Mikołajki 2018 w Gminie Jerzmanowa

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej organizuje Konwój Św. Mikołaja oraz gry, zabawy i poczęstunek na każdej świetlicy w poszcególnych miejscowościach gminy.

Gala talentów 2018

W miniony piątek (23.11) odbyła się VI Gala Talentów poświęcona najzdolniejszym uczniom gminy Jerzmanowa. Zaproszenia na uroczystość otrzymało 133 młodych ludzi oraz ich rodzice.

Pierwsza sesja nowej Rady. Przewodniczący i zastępca wybrani. Komisje obsadzone

W dniu wczorajszym 21.11.2018r. odbyła się I sesja Rady Gminy Jerzmanowa kadencji 2018-2023. Rozpoczął ją najstarszy wiekiem z wybranych radnych – Tadeusz Kozakowski. Zanim jednak to zrobił Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej Anna Palichleb wręczyła radnym i wójtowi zaświadczenia o wyborze na radego gminy oraz na wójta gminy.
- Advertisement -

POPULARNE

HOT NEWS

X
X