– REKLAMA –

Gm. Jerzmanowa

Miedziak Policja sygnał policyjny radiowóz

Uwaga przejazd kolejowy! zachowaj ostrożność! Nie ryzykuj życiem!

Przypominamy, że wjazd lub wejście na przejazd kolejowo-drogowy bez zachowania podstawowych zasad bezpieczeństwa, może zakończyć się wypadkiem, a nawet śmiercią. Dlatego tak ważne jest, aby każda osoba znajdując się na przejeździe kolejowym, przechodząc lub przejeżdżając, zachowała szczególną ostrożność.

Za nami już przedostatni trening przed KotlActive

Przypominamy, że dzięki siłowni Progress odbywają się treningi przygotowawcze do biegu katorżniczego KotlActiveForest Run, na który organizatorzy biegu zapraszają 18 maja.

Promesa dla Gminy Jerzmanowa!

Bardzo dobra informacja dla mieszkańców Gminy Jerzmanowa!

Ze starej obory w piękną świetlicę z kręgielnią

- Jeszcze niedawno nikt nie chciał w to uwierzyć, że z obory zrobimy świetlicę wiejską. Dziś staje się to faktem – powiedział Wójt Gminy Jerzmanowa Lesław Golba podpisując 23 stycznia 2019 roku umowę z wykonawcą – firmą BUDREM z Łagoszowa Wielkiego na przebudowę stodoły i obory na świetlicę wiejską na terenie zespołu pałacowo-parkowego w Jerzmanowej.
Miedziak.info.pl-TutajGLOGOW.pl-Gmina-Jerzmanowa

Wybory uzupełniające już w lutym. Poszukują osób do pracy w Obwodowych Komisjach Wyborczych

24 lutego w Gminie Jerzmanowa, w okręgu wyborczym Nr 7 odbędą się wybory uzupełniające do Rady Gminy. W związku z tym Komisarz Wyborczy z Legnicy ogłasza dodatkowy nabór do składu Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania oraz Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Ustalenia Wyników Głosowania.
Miedziak.info.pl-TutajGLOGOW.pl-Gmina-Jerzmanowa

Informacja na temat zwrotu podatku akcyzowego

Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

POPULARNE

HOT NEWS