– REKLAMA –

Polkowice

Sesja z burzliwą dyskusją w tle

Podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej w Polkowicach (16.04) radni podjęli uchwałę m.in. w sprawie zmian budżetu i w budżecie gminy Polkowice na rok 2019. Był to najbardziej dyskusyjny punkt tego posiedzenia.

Koncert „Pamięci Zbigniewa…” już 3 maja w polkowickim Kinie!

Mamy ciekawą propozycję na weekend majowy w Polkowicach!

Zdrowie malucha: Co czai się w piaskownicy?

Wiosna to czas, w którym coraz częściej przebywamy z dziećmi poza domem. Zabawa w piaskownicy to świetne zajęcie dla malucha, które z pewnością rozbudzi jego kreatywność. Nie wszystkie piaskownice są jednak bezpieczne dla małych organizmów. O zanieczyszczeniach placów zabaw, które mogą mieć wpływ na zdrowie dzieci mówi Jolanta Węgierska-Januszkiewicz, pediatra z Polkowickiego Centrum Usług Zdrowotnych.

Wyjątkowe miejsce

Zanim przystąpiono do projektowania logo, dokonano wnikliwej analizy miejsca (Polkowic) pod kątem jego atrybutów, wyróżników, cech identyfikujących to miejsce i odróżniających je od innych miejscowości i gmin.

Praca dzięki WAGO

Wrocławska firma WAGO ELWAG przekazała dla UJW urządzenia do nieodpłatnego użytkowania w celach dydaktycznych i naukowych. Powstała praca dyplomowa.

Konferencja otwarcia Burmistrza Polkowic Łukasza Puźnieckiego

Po ponad trzech miesiącach urzędowania na swojej funkcji, podczas tzw. konferencji otwarcia burmistrz Łukasz Puźniecki ocenił stan Gminy Polkowice jaki zastał po objęciu urzędu, podsumował swoją aktywność oraz działania podjęte razem ze swoimi zastępcami oraz przedstawił wizję rozwoju Gminy na najbliższy czas.

POPULARNE

HOT NEWS