– REKLAMA –

Polkowice

Szczepienia ochronne dla mieszkańców Gminy Grębocice

Mieszkańcy Gminy Grębocice mogą skorzystać ze specjalnej oferty szczepień.

Przetestowali Algierczyków

Piłkarze Górnika Polkowice zmierzyli się w meczu kontrolnym z algierskim Le Doyen Mouloudia Club d’Alger. Pojedynek zakończył się wygraną gości 2:1

Wpadł na gorącym uczynku – policjanci zatrzymali podejrzewanego o kradzież materiałów budowlanych

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 32-latkowi, który w minioną sobotę wpadł w ręce polkowickich policjantów. Jadącego dostawczym citroenem mężczyznę na jednej z ulic w Polkowicach namierzyli funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego. Zatrzymanie nastąpiło chwilę po tym jak mieszkaniec powiatu bydgoskiego rozładował skradziony z terenu budowy towar.

Oszukani na tzw. „Blika” – policjanci apelują o ostrożność

Polkowiccy policjanci ostrzegają przed oszustami, którzy kolejną metodą wyłudzają pieniądze od mieszkańców regionu. Właśnie takie zdarzenie funkcjonariusze odnotowali w miniony piątek. Sprawca wykradł dane do konta na profilu społecznościowym mieszkanki Polkowic, a następnie za pomocą komunikatora w wiadomości poprosił wytypowaną znajomą o dokonanie przelewu w kwocie 1000 złotych, za pomocą aplikacji „BLIK”. Policjanci ostrzegają! To metoda na tzw. „Blika”. Podobne zdarzenia odnotowano w ostatnim czasie również na terenie powiatu lubińskiego.

Poszukiwany 4 listami gończymi zatrzymany

Chocianowscy policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Przemkowa, który był poszukiwany 4 listami gończymi. Mężczyzna ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko wiarygodności dokumentów, mieniu oraz przestępstwa narkotykowe, za które orzeczono kary pozbawienia wolności.

Zapłacili frycowe

W meczu inauguracyjnym 2 ligi piłkarskiej Górnik Polkowice uległ przed własną publicznością Błękitnym Stargard 1:2. Bramkę dla zielono-czarnych zdobył Eryk Sobków.

POPULARNE

HOT NEWS