– REKLAMA –

Polkowice

Portal Miedziak.info.pl ma nowego właściciela

Informujemy, że z dniem 20 sierpnia portal Miedziak.info.pl, będący częścią działającej od 2011 sieci Miedziak.info.pl, przechodzi pod kierownictwo nowego właściciela. Dotychczasowy właściciel i wydawca sieci Miedziak.info.pl – firma Studio Z2 z siedzibą w Głogowie dokonała sprzedaży ogółu praw własności do sieci Miedziak.info.pl

Szczepienia ochronne dla mieszkańców Gminy Grębocice

Mieszkańcy Gminy Grębocice mogą skorzystać ze specjalnej oferty szczepień.

Przetestowali Algierczyków

Piłkarze Górnika Polkowice zmierzyli się w meczu kontrolnym z algierskim Le Doyen Mouloudia Club d’Alger. Pojedynek zakończył się wygraną gości 2:1

Wpadł na gorącym uczynku – policjanci zatrzymali podejrzewanego o kradzież materiałów budowlanych

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 32-latkowi, który w minioną sobotę wpadł w ręce polkowickich policjantów. Jadącego dostawczym citroenem mężczyznę na jednej z ulic w Polkowicach namierzyli funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego. Zatrzymanie nastąpiło chwilę po tym jak mieszkaniec powiatu bydgoskiego rozładował skradziony z terenu budowy towar.

Oszukani na tzw. „Blika” – policjanci apelują o ostrożność

Polkowiccy policjanci ostrzegają przed oszustami, którzy kolejną metodą wyłudzają pieniądze od mieszkańców regionu. Właśnie takie zdarzenie funkcjonariusze odnotowali w miniony piątek. Sprawca wykradł dane do konta na profilu społecznościowym mieszkanki Polkowic, a następnie za pomocą komunikatora w wiadomości poprosił wytypowaną znajomą o dokonanie przelewu w kwocie 1000 złotych, za pomocą aplikacji „BLIK”. Policjanci ostrzegają! To metoda na tzw. „Blika”. Podobne zdarzenia odnotowano w ostatnim czasie również na terenie powiatu lubińskiego.

Poszukiwany 4 listami gończymi zatrzymany

Chocianowscy policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Przemkowa, który był poszukiwany 4 listami gończymi. Mężczyzna ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko wiarygodności dokumentów, mieniu oraz przestępstwa narkotykowe, za które orzeczono kary pozbawienia wolności.

POPULARNE

HOT NEWS