Polkowice

Miedziak ZUS Zakład Ubezpieczeń Społecznych sala obsługi klienta.jpg

Elektroniczne zwolnienia zalewają ZUS

Prawie 13 tysięcy zwolnień wpłynęło wczoraj do oddziałów ZUS na Dolnym Śląsku. To o całe 100 proc. więcej zwolnień niż wpływa każdego dnia od dolnośląskich lekarzy. Tylko 9 z nich to druki papierowe. W całym kraju w poniedziałek do systemu trafiło prawie 151 tys. zwolnień, zaledwie 161 z nich zostało wypisanych na papierze. A to oznacza, że 150 989 tys. osób nie musiało zanosić zwolnienia do swojego pracodawcy gdyż zostało ono wysłane do niego drogą elektroniczną.
Miedziak.info.pl TutajPOLKOWICE.pl Sylwester 2018-2019 w Polkowicach przegląd najciekawszych ofert

Sylwester 2018/2019 w Polkowicach – przegląd najciekawszych ofert

Właśnie rozpoczął się ostatni miesiąc tego roku, a to oznacza, że Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Jak spędzić ten czas, by był on godnym rozpoczęciem nowego początku? Zostać w domu czy wziąć udział w zabawie na świeżym powietrzu? Udać się na zorganizowany bal, a może rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady? Możliwości jest mnóstwo, dlatego specjalnie dla czytelników naszego portalu postanowiliśmy przyjrzeć się kilku ofertom z lokalnego rynku.
Miedziak UMWD Zmiany w kolejowej ofercie przewozowej dla województwa oraz w rozkładzie jazdy na Dolnym Śląsku członek zarządu Tymoteusz Myrda i marszałek Cezary Przybylski

Dolnośląskie: Nowy rozkład jazdy pociągów od 9 grudnia

Członek zarządu Tymoteusz Myrda i marszałek Cezary Przybylski Miedziak UMWD przedstawili zmiany w kolejowej ofercie przewozowej dla województwa oraz w rozkładzie jazdy na Dolnym Śląsku. Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wprowadza konieczne korekty w kolejowym rozkładzie jazdy na 2019 rok. Plan połączeń zostanie zmieniony po przeprowadzonej corocznej analizie i uwzględnieniu ważnych czynników.

Wierszem o ojczyźnie

Na 11 listopada nie kończą się wydarzenia związane z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Udowodniły to przedszkolaki z „dwójki”.

Rozegrano Mistrzostwa Polkowic w tenisie stołowym

Dzieci oraz młodzież do 23. roku życia rywalizowali w Mistrzostwach Polkowic w tenisie stołowym. Przy stołach nie zabrakło emocji i sportowej rywalizacji w duchu fair-play. Czołowi zawodnicy w poszczególnych kategoriach otrzymali nagrody w postaci sprzętu oraz sportowej odzieży.

Futsaliści KS Polkowice zagrają w Pyskowicach

W najbliższą niedzielę futsaliści KS Polkowice zagrają wyjazdowe spotkanie w Pyskowicach. Wygrana może im dać awans na fotel lidera grupy południowej I ligi. Aktualna strata do pierwszego miejsca wynosi zaledwie jeden punkt.
- Advertisement -

POPULARNE

HOT NEWS

X
X