– REKLAMA –

Gm. Chojnów

Kierował choć nie miał do tego uprawnień i po użyciu alkoholu

Chojnowscy patrolowcy zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Audi. Okazało się, że 36– latek za kierownicę chwycił będąc w stanie po użyciu alkoholu, w dodatku wcale nie posiadając uprawnień do kierowania.

Goliszów: Rywalizacja mieszkańców gminy Chojnów w tenisie stołowym

W niedzielę, 18 lutego w świetlicy wiejskiej w Goliszowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Chojnów w Tenisie Stołowym. Konkurenci rywalizowali między sobą w 4 kategoriach....

Święto Sołtysa w gminie Chojnów

W gminie Chojnów od lat obchodzone jest Święto Sołtysa. W tym roku odbyło się ono w sobotę, 25 listopada w Goliszowie. W wydarzeniu uczestniczyli sołtysi ze wszystkich pobliskich, gminnych miejscowości. Sobotni czas umilały występy zespołów folklorystycznych. 

Piosenki patriotyczne w gminie Chojnów

W czwartek, 9 listopada w Zespole Szkolno-przedszkolnym w Rokitkach odbył się I Gminny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Wydarzeniem objął honorowym patronatem Andrzej Pyrz, wójt gminy Chojnów. 

Niedźwiedzice najpiękniejsze na Dolnym Śląsku

Finał wojewódzkiego konkursu został rozstrzygnięty, a Niedźwiedzice ogłoszono najpiękniejszą wsią na Dolnym Śląsku. Miejscowość otrzymała tradycyjną już w konkursie statuetkę koguta. 

H&M inwestorem w LSSE

Firma H&M ma zainwestować w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej ponad 280 mln zł, a tym samym stworzyć nowe miejsca pracy. Inwestor chce także w podstrefie Krzywa wybudować trzecie już w Polsce centrum dystrybucji H&M.

POPULARNE

HOT NEWS