Młodzieżowe Centrum Kultury przygotowało ofertę ciekawych zajęć i warsztatów dla dzieci i młodzieży z Legnicy. Przypominamy o tych atrakcjach, bo warto z nich skorzystać, gdy pogoda nie rozpieszcza.
Wszystkie proponowane formy mają charakter zajęć otwartych, są nieodpłatne i prowadzone przez nauczycieli zatrudnionych w MCK. Zajęcia przeprowadzone zostaną w dwóch budynkach przy ul. Mickiewicza i Rataja, aby w pełni wykorzystać pracownie, jakimi dysponuje MCK.
Prezentujemy ofertę MCK
IV TYDZIEŃ WAKACJI: 15.07-19.07.2019r | ||||
1. | Patrycja Kamola | Warsztaty wokalne | 10.00-13.00 | Mickiewicza3, sala nr 35 |
2. | Elżbieta Kowalska | Warsztaty plastyczne | 11.00-14.00 | Rataja 24,sala nr 24 |
3. | Danuta Szafrańska | Wakacje z książką-zajęcia czytelnicze dla najmłodszych | 12.00-15.00 | Rataja 24,sala nr 18 |
V TYDZIEŃ WAKACJI: 22.07-26.07.2019r | ||||
1. | Rafał Owczarek | Warsztaty ceramiczne | 10.00-13.00 | Mickiewicza3, sala nr 13 |
2. | Marta Jarosińska | Warsztaty kreatywne | 11.00-14.00 | Mickiewicza3, sala nr 14 |
3. | Edyta Radzimska | Warsztaty teatralne | 12.00-15.00 | Mickiewicza3, sala nr 23 |
VI TYDZIEŃ WAKACJI: 29.07-2.08.2019r | ||||
1. | Marta Jarosińska | Warsztaty kreatywne | 10.00-13.00 | Mickiewicza3, sala nr 13 |
2. | Rafał Owczarek | Warsztaty ceramiczne | 10.00-13.00 | Mickiewicza3, sala nr 13 |
3. | Ada Pankowska-Michalczyk | Warsztaty taneczne | 10.00-13.00 | Mickiewicza3, sala nr 15 |
4. | Mirosława Lickiewicz | Warsztaty plastyczne | 10.00-13.00 | Mickiewicza3, sala nr 14 |
5. | Edyta Radzimska | Warsztaty teatralne | 12.00-15.00 | Mickiewicza3, sala nr 23 |
VII TYDZIEŃ WAKACJI: 5.08-9.08.2019r | ||||
1. | Ewelina Dąbrowska | Warsztaty językowe-j.angielski | 13.00-15.00 | Rataja 24,sala nr 26 |
2. | Danuta Sut-Kurykowska | Warsztaty językowe-j.francuski | 10.00-13.00 | Rataja 24,sala nr 26 |
3. | Ada Pankowska-Michalczyk | Warsztaty taneczne | 10.00-13.00 | Mickiewicza3, sala nr 15 |
4. | Mirosława Lickiewicz | Warsztaty plastyczne | 10.00-13.00 | Mickiewicza3, sala nr 14 |
5. | Bogusław Dolata | Tenis stołowy | 10.00-13.00 | Mickiewicza3, sala nr 20 |
VIII TYDZIEŃ WAKACJI: 12.08-16.08.2019r | ||||
1. | Joanna Górecka | Warsztaty plastyczne | 10.00-13.00 | Rataja 24,sala nr 24 |
2. | Jolanta Trawnik | Warsztaty muzyczne | 10.00-13.00 | Rataja 24,sala nr 20 |
3. | Bogusława Cybulak | Warsztaty teatralne | 10.00-13.00 | Mickiewicza3, sala nr 23 |
4. | Piotr Krupa |
Wakacje z szachami i warcabami | 12.00-15.00 | Rataja 24,sala nr 27 |
IX TYDZIEŃ WAKACJI: 19.08-23.08.2019r | ||||
1. | Joanna Górecka | Warsztaty plastyczne | 10.00-13.00 | Rataja 24,sala nr 24 |
2. | Jolanta Trawnik | Warsztaty muzyczne | 10.00-13.00 | Rataja 24,sala nr 20 |
3. | Bogusława Cybulak | Warsztaty teatralne | 10.00-13.00 | Mickiewicza3, sala nr 23 |
4. | Włodzimierz Rozbicki | Warsztaty modelarskie | 10.00-13.00 | Rataja 24,sala nr 1 |
5. | Beata Klimecka | Warsztaty taneczne Hi-Hop | 10.00-13.00 | Mickiewicza3, sala nr 15 |
6. | Piotr Krupa |
Wakacje z szachami i warcabami | 12.00-15.00 | Rataja 24,sala nr 27 |
X TYDZIEŃ WAKACJI: 26.08-30.08.2019r | ||||
1. | Beata Klimecka | Warsztaty taneczne Hi-Hop | 10.00-13.00 | Mickiewicza3, sala nr 15 |
2. | Franciszek Wilk | Wakacyjny Turniej szachowy 28.08.2019 | g.11.00-14.00 | Rataja 24,sala nr 27 |
3. | Piotr Krupa | Wakacyjny Turniej szachowy 28.08.2019 | g.11.00-14.00 | Rataja 24,sala nr 27 |
4. | Robert Tracz | Warsztaty ceramiczne | 10.00-13.00 | Mickiewicza3, sala nr 13 |
5. | Joanna Górecka | Warsztaty plastyczne | 10.00-13.00 | Rataja 24,sala nr 24 |
6. | Anna Rodak | Warsztaty batikowe | 10.00-13.00 | Mickiewicza3, sala nr 14 |
PORTAL LEGNICA