Szukasz wyjątkowego prezentu pod choinkę? Kup coś od głogowskich rękodzielników

0
588
Miejska Stefa Biznesu w Głogowie, plakat

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, zanim jednak usiądziemy w gronie najbliższych przy wigilijnym stole, czekają nas jeszcze wielotygodniowe przygotowania. Na długiej liście przedświątecznych obowiązków i spraw do załatwienia jedno z pierwszych miejsc zajmuje zwykle zakup prezentów. To zadanie wymaga nie tylko czasu, ale i kreatywności- nikt przecież nie chce kupić byle czego! Jeśli w tym roku chcielibyście zaskoczyć swoich znajomych nietuzinkowym i oryginalnym prezentem, 16-go grudnia warto zajrzeć do Miejskiej Strefy Biznesu w Głogowie, gdzie będą sprzedawane prace głogowskich rękodzielników. Takich rzeczy nie znajdziecie na sklepowych pułkach!

Miejska Strefa Biznesu w Głogowie zaprasza wszystkich poszukujących wymarzonego prezentu w niedzielę, 16- go grudnia do swojej siedziby na głogowskim targowisku, pawilon numer 21 („Pchli targ”).

To właśnie tutaj w godzinach od 10.00 do 14.00 głogowscy rękodzielnicy będą wystawiać na sprzedaż swoje prace.

— Nie kupuj byle czego!
Kup prezent od głogowskich rękodzielników.
Po co biegać nerwowo szukając prezentu.
Wygodniej przyjść 16.12 do @Miejska Strefa Biznesu (pchli targ przy kościele Bożego Ciała) i kupić prezent, który będzie czymś więcej niż prezentem.
Zaprosiliśmy lokalnych dzielnych, którzy rękami wytwarzają.

To nie są zwykłe prezenty.
To podarunki jedyne, niepowtarzalne, naładowane dobrą energią
zachęcają organizatorzy wydarzenia — zachęcają i zapraszają organizatorzy wydarzenia.

Jesteś rękodzielnikiem?
Masz prace, tworzysz, ale nie wiesz, gdzie je sprzedać?

Miejska Strefa Biznesu w Głogowie zaprasza wszystkich rękodzielników małych i dużych do aktywnego uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Zgłoście swój udział
https://www.facebook.com/events/953939578135935/

Wy wystawiacie swoje produkty i udostępniacie wydarzenie,a Miejska Strefa Biznesu daje miejsce oraz organizuje promocję.Wystawienie prac jest bezpłatne.

Więcej informacji pod numerem telefonu 603 360 880.