MIEDZIAK.info.pl | Informacje & Wydarzenia Okręgu Miedziowego

Euromaster Chrobry Głogów – Red Devils Chojnice 2:0. Kolejne zwycięstwo głogowian!

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą występujący w Futsal Ekstraklasie zawodnicy Euromastera Chrobrego Głogów. Podopieczni Tomasza Trznadla wygrali wczoraj na własnym parkiecie z Red Devils Chojnice 2:0 i mają na swoim koncie dwadzieścia punktów. Obie bramki dla gospodarzy padały w drugiej odsłonie meczu.

Futsaliści Euromastera Chrobrego Głogów w ostatnim czasie imponują formą, co miało potwierdzenie w niedzielnym spotkaniu. Podopieczni Tomasza Trznadla pokonali zamykający ligową tabelę zespół Red Devils Chojnice, dzięki czemu dopisali do swojego konta kolejne cenne punkty. Obie bramki dla głogowian padły w drugiej połowie spotkania. W 23. minucie wynik otworzył Michał Bartnicki, natomiast osiem minut później podwyższył Kamil Nowakowski.

Wygrana podopiecznych Tomasza Trznadla sprawiła, że drużyna dopisała do swojego konta dwudziesty punkt w sezonie. Pomarańczowo-czarni zajmują aktualnie ósmą lokatę w tabeli, a w swoim dorobku mają więcej oczek niż szósta Pogoń 04 Szczecin, która rywalizuje w górnej części ligi.

Przed Euromasterem jeszcze dwa ligowe spotkania. 22 maja do Głogowa przyjedzie AZS UG Gdańsk, natomiast 27 maja głogowianie pojadą do Wieliczki.

Euromaster Chrobry Głogów – Red Devils Chojnice 2:0 (0:0)

Bramki: 23. Michał Bartnicki, 31. Kamil Nowakowski

Kartki:   31. Piotr Wardowski (CHO)

Euromaster Chrobry Głogów: Michał Długosz (Damian Tyźlik) – Kamil Nowakowski, Adrian Niedźwiedzki, Kacper Konopacki, Piotr Pietruszko, Michał Bartnicki, Filip Tomkowiak, Grzegorz Nowak, Sebastian Szala, Kamil Kaczmar, Jarosław Radliński, Tomasz Trznadel, Kamil Łętkowski

Red Devils Chojnice: Kartuszyński -Mączkowski, Koleśnik, Wojciechowski, Kaźmierczak- Laskowski, Wardowski, Laskowski

Sędziowie: Jaruchiewicz Damian, Wiercioch Grzegorz – Koloczek Piotr, Rybol Piotr

Ekstraklasa futsalu 2016/2017

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
10.  AZS UG Gdańsk 25  15 (22) 7 5 13 73-94 4 4 5 40-38 3 1 8 33-56
11.  MKF Solne Miasto Wieliczka 25  13 (17) 6 3 16 57-90 4 1 7 33-39 2 2 9 24-51
12.  Red Devils Chojnice 25  3 (6) 1 3 21 46-111 1 2 9 29-52 0 1 12 17-59